Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért jelölnek be?

Miért jelölnek be?

Figyelt kérdés
Ez elég gyerekesen és jelentéktelenül hangzik, de tényleg kíváncsi vagyok rá, hogy ha egy fiúval megismerkedem egy buliban elég jól érezzük magunkat együtt (én esetleg többet is szeretnék)másnap bejelöl facebookon vagy elkéri a számom néha mind a kettő egyszerre és utána nem történik semmi. Miért csinálják ezt a fiúk? Akkor minek jelöl be ha nem akar semmit?

2014. aug. 30. 22:59
 1/8 anonim ***** válasza:
mert bizonytalan, és várja hogy a sültgalamb a szájába repüljön. vagy pedig buliban be volt baszva, és másnap rájött miután bejelölt, hogy nem vagy az esete.
2014. aug. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
15%
BAAZDMMEEEEEEG!! azert jelol be te hulyegyerek mert megismert tudja neved meg gondolom a kor vagy mittudomen es ezert jelol be ismerosnek te bekebzelt hulye liba!!!:@
2014. aug. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Arra nem gondolsz kérdező, hogy a fiú NEM AKAR tőled semmit csak szimplán bejelölt? :DDDD

Én is beszoktam jelölni néha egy-egy új ismeretség gyanánt embereket de semmi több, amint bejelöltem még nem is írok nekik, annyira nem érdekel :D

2014. aug. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert az egy dolog, hogy ő kezdeményező lépést tesz ezzel, de te is tehetnél annyit, hogy ha már visszajelölöd, akkor írsz is neki pár sort kezdésnek. Istenem, mindent nekünk kell csinálni, férfiaknak? Leesne az aranygyűrű a kezetekről, ha csinálnátok is valamit. Na ezért nem ismerkedem én szívesen.
2014. aug. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Már az is egy udvarlási forma, ha Facebookon bejelölik egymást az emberek? :D Ez aztán a kezdeményezés. :D És még elvárnátok, hogy a lány írjon pár sort, miközben azt sem tudja, miért jelöltétek be... Ha őszintén megmondanátok, hogy meg szeretnétek ismerni és nem csak várnátok, hogy olvasson a gondolataitokban, akkor megkönnyítenétek a dolgát. Mert ahhoz, hogy bejelöljön az ember nem kell nagy bátorság, és nem is feltétlenül ismerkedési szándék vezérel ilyenkor, hanem szimplán csak azért, mert "megismertétek" egymást, vagyis tudjátok egymás nevét. :D
2014. aug. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ezeket a kommenteket olvasva úgy érzem, nem akarok többé ezen a bolygón élni :(
2014. aug. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia jó utat a holdra utolsó :)
2014. aug. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#9 hold az csillag nem bolygó
2014. aug. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!