Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik, hhogy facen ism-nek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hhogy facen ism-nek jelölök valakit és nem jelenik meg nála ez? és ezért nem jelölnek vissza?

Figyelt kérdés

mintha nekem is lett volna már ilyen, hogy valaki bejelölt és sokkal később vettem észre, amikor pont azt az oldalt néztem.

különben hol lehet megnézni azt az oldalt, hogy kiknek küldtem felkérést hogy legyen az ismerősöm?


tehát minden esetben kiírja nekik, hogybejelöltem őket


és ha visszavonom a jelölést, és újra bejelölöm őket, akkor megint kiírja nekik?


előre is köszönöm


2013. máj. 17. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Valaki trükközött nálad szerintem a beállításoknál. Nincs riválisod véletlenül aki megakart akadályozni valamit, vagy ártani akar neked?
2013. máj. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*vagy ártani akar neked, vagy az ismerősödnek?
2013. máj. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

nemhiszem

de az lehet hogy én elnyomkodtam valamit

2013. máj. 17. 16:54
 4/4 anonim ***** válasza:

3 Csak úgy véletlenül ki van csukva, hogy elnyomkodnál, ezt a szöveget jobb ha nem is mondod senkinek, mert hülyének néznek, annyira egyértelműek a lépések Fb-n.

Szóval akkor feltörés.

2013. máj. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!