Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A Tinderen azt várják, hogy...

A Tinderen azt várják, hogy én írjak?

Figyelt kérdés

Ez egy ismerkedős alkalmazás, ha valaki nem ismerné.:D


Ma töltöttem le. 19 éves lány vagyok. Belájkoltam pár srácot, 3-mal tetszünk egymásnak.:D De nem írtak üzenetet. Mivel én kezdeményeztem a lájkot, nekem kell írnom?


Tudom hogy nem a világ legnagyobb problémája és hogy ne várjak életre szóló szerelmet, de gondoltam, megkérdezem, kell a tanács.:D


2014. szept. 3. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Írjál, próba,szerencse.
2014. szept. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tindert nem ismerem, de ettől függetlenül az általános tanács itt is igaz: Írj rájuk, miért ne? Semmi vesztenivalód nincs.
2014. szept. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Tudsz róla,hogy a Tinder az nem társkereső? Hanem egy Szex-társkereső,szóval nem igen fogsz ott találni életre szóló szerelmet.
2014. szept. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

És te arról tudsz, hogy nem akarok életre szóló szerelmet? Amúgy nem szexpartner kereső, vagyis az is, de nem csak ez sülhet ki belőle. Volt már randim azóta, mindenféle szex utalgatások vagy szexelések nélkül.


A többieknek meg köszi :)

2014. szept. 7. 12:40
 5/5 anonim ***** válasza:
3: kinek mi. Ezt az első néhány mondatban érdemes tisztázni a másikkal. Aki szexet akar, be is vallja, nem játszmázik. Aki meg többet, ő is elmondja. Nekem ez a tapasztalatom. Aki szexet akart, megköszöntem az őszinteségét, és sok sikert kívántam neki. Ők megértették és elköszöntünk egymástól. Aki komolyabbat keresgélt, velük beszélgettem, vagy randiztunk, vagy addig sem jutottunk el. Viszont itt találtam meg a kedvesem fél éve. Igen, szexet is akartunk mindketten, nyilván, de nem egyetlen alkalommal.
2014. okt. 4. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!