Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ezek után miért várják el,...

Ezek után miért várják el, hogy ne nézzem őket felszínes r*bancnak?

Figyelt kérdés

Társkeresőztem és egyszerűen senki sem akart válaszolni a leveleimre.


Ezt meguntam és egy fotós barátommal készítettem magamról félmeztelen, kigombolt inges fotókat. Érdekes módon megnőtt a válaszadási ráta. (aktívan sportolok, és ez látszódik a testemen)


Viszont ezek után hogy várják el a lányok, hogy ne csak dugni akarjak velük, hanem komoly kapcsolatot? Most tényleg erre kell alapozni?


Aztán ha közbe jön egy olyan munka, hogy már nem tudok edzeni járni, vagy mondjuk lebetegszek, és már nem így néz ki a testem, akkor meg majd otthagynak?


Mindegy. Csak dugásra keresek nőt. Többet úgysem érdemelnek.


2014. aug. 31. 17:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

nah igen ez a mai világ .. :(


F/19

2014. aug. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
50%
Az utolso sorral eggyet ertek!
2014. aug. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Nyugi ezt már, vagyis hasonlót én is kipróbáltam.


egy jó képpel elég volt szó szerinte annyit írnom, hogy "Szia szimpatikus vagy szeretnélek megismerni" és kész ennyi és ment is a dolog.


Amikor saját normál képet raktam fel le se sz**artak.,

2014. aug. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
77%
Gyökér - írom ezt férfiként.
2014. aug. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
szánalmas ez az egész. lehet, hogy inkább nyugat európai nőt kéne keresni. azok kevésbé prolik.
2014. aug. 31. 17:28
 6/20 anonim ***** válasza:
90%

"Aztán ha közbe jön egy olyan munka, hogy már nem tudok edzeni járni, vagy mondjuk lebetegszek, és már nem így néz ki a testem, akkor meg majd otthagynak?"

Női sors, szülés után. Nem feszes a melle, nem lapos a hasa, nem szűk a puncija és otthagyják. Ezért keres sok nő gazdag pasit, akit ki lehet használni, többet úgysem érdemelnek.

2014. aug. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
85%

szar ez a világ...


(én azért még reménykedem hogy találok egy kedves, aranyos, rendes lányt aki nem olyan mint a többi...) 22f

2014. aug. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
10%
"Női sors, szülés után. Nem feszes a melle, nem lapos a hasa, nem szűk a puncija" - én ismerek kicsi, feszes mellű, lapos hasú 2 gyerekes anyukát :D
2014. aug. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
ronda pasinak minek egyáltalán válaszolni?!
2014. aug. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
56%
Mi is a szexi pasikra jobban felfigyelünk mint ahogy ti a nőknél.
2014. aug. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!