Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ezek után miért várják el,...

Ezek után miért várják el, hogy ne nézzem őket felszínes r*bancnak?

Figyelt kérdés

Társkeresőztem és egyszerűen senki sem akart válaszolni a leveleimre.


Ezt meguntam és egy fotós barátommal készítettem magamról félmeztelen, kigombolt inges fotókat. Érdekes módon megnőtt a válaszadási ráta. (aktívan sportolok, és ez látszódik a testemen)


Viszont ezek után hogy várják el a lányok, hogy ne csak dugni akarjak velük, hanem komoly kapcsolatot? Most tényleg erre kell alapozni?


Aztán ha közbe jön egy olyan munka, hogy már nem tudok edzeni járni, vagy mondjuk lebetegszek, és már nem így néz ki a testem, akkor meg majd otthagynak?


Mindegy. Csak dugásra keresek nőt. Többet úgysem érdemelnek.


2014. aug. 31. 17:24
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Tanulság: passzold a társkeresőt. Ha olyan "húdehúha" faszi vagy, akkor élőben próbálkozz.

Legalább ne nyafogj, ha már dugópartnert keresel. Ha nem azt keresnél, akkor nem olyan képed lenne, amit leírtál.

2014. aug. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Ne légy már ilyen proli: élőben nem járkálhatok félmeztelenül.
2014. aug. 31. 17:49
 13/20 anonim ***** válasza:
13%

Csak a nyomorék agyatlan balf...szok társkeresőznek! Vedd már észre magad te agyhalott "proli"!

Álljál már oda egy lány elé és LEGYÉL MÁR FÉRFI, TE F...SZ!

2014. aug. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

De többre vágyok annál, hogy felvigyem magamhoz és megdugjam.


Ez távol sem kapcsolat.


Szórakozóhelyeken más nőkkel nem lehet ismerkedni.

2014. aug. 31. 17:53
 15/20 anonim ***** válasza:

hát ne szórakozó helyen ismerkedj :DD

kávézó utca tömegközlekedés

akár vásárlás közben is ... azért nem olyanra gondoltam hogy tescoban a húspultnál :D hanem ruhabolt vagy ilyenek

2014. aug. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

mér azok a lányok, akik neten keresnek társat, nem járnak boltba, utcára stb.? :)


Dehogynem járnak. Úgy látszik az a nő, akit én keresek olyan kivételes, hogy nemhogy nem nő minden bokorban, de lehet hogy még a fővárosban sincs ilyen.

2014. aug. 31. 18:00
 17/20 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem a társkeresőnél felszínesebb és hazugabb dolog nem létezik. Adatok és fénykép alapján választják ki egymást, itt mégis hogyan ne legyen felszínes? Egyébként ha annyira sportos vagy, akkor az felöltözve is látszik, szerintem próbálkozz élőben.
2014. aug. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Ember, ki írt olyat, hogy félmeztelenül járkálgass? Azt írtam, hogy odakint ismerkedj, ne a neten!

Utcán nem szólíthatsz le egy szimpatikus lányt? Én már nem egyszer láttam ilyet. Volt, amikor lány szólított le srácot. Haverom egy buszmegállóban ismerkedett meg a barátnőjével, akivel már 6 éve együtt vannak. Csak a szórakozóhelyeken lehet ismerkedni? Ámen.

Ja és engem te ne prolizzál! :DDD Örülj, hogy van, aki egyáltalán segít. Ne többet nem fogok. :D

2014. aug. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
89%
Mért, te talán a csúnya nőkre szoktál ráírni?
2014. aug. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
89%

1) A véleményed max a társkeresős nőkre vonatkozhat

2) Te is egy, számodra szexuálisan vonzó nőre figyelsz fel, s nem egy zsákruhába, kopaszon, savanyú arccal néző csajra. Pedig lehet, hogy ő a legszebb csak nem ad magára.


Szóval: ne általánosíts hanem tanulj meg élőben ismerkedni, s ne a csak a neten legyél mácsó-latinlover. ;)

2014. aug. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!