Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Várjak vagy ne?

Várjak vagy ne?

Figyelt kérdés
Tudom lehet hülye kérdés, de nem kérek olyan kommentet hoyg "pff ez a legnagyobb problémád?". Tehát a helyzet az, hogy van egy srác akivel elkezdtem beszélni. Elég bonyolult a sztori. Egy házibulis összegabalyodásnak indult, de utána is beszéltünk, felvette velem a kapcsolatot. Aztán egyszer volt egy kisebb "incidens" és nem keresett, azt hittem rosszul csináltam valamit, de utána megint beszéltünk, és sokszorí írt, meg is beszéltük, hogy találkozunk, de nem jött össze. utoljára múlt héten beszéltünk. néha személyesen találkozunk , mert hát ugyanarra az egyetemre járunk, de ott vannak a többiek és nem tudunk úgy beszélni. Nem reménykedek semmiben, de múlt héten tök sokat beszéltünk, most meg nem keres. Szerintetek felkereshetem én is? Annak ellenére, hogy én vagyok a lány? Mergt sokan azt mondják, hogy ne keressem, várjak inkább míg ő, mert az ő dolga stb. Szerintem meg lehetne már, mert egyszer már kivártam és néha a másik félnek is mutatni kell az érdeklődést. Szerintetek? Már megtettem volna, csak nagyon félénk vagyok.
2014. szept. 1. 21:27
 1/3 anonim válasza:

Pff ez a legnagyobb problémád?

Amúgy nemtudom mire vársz, simán keresheted. Még örülni is fog neki :)

2014. szept. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ne mááár :S. Mondtam, hogy ne írjatok ilyeneket, nem ez a legnagyobb problémám, de attól még kereshetek rá megoldást nem?

Amúgy köszi, csak félek, hátha meggondoltam magát, nem szeretne már beszélni. Félek kezdeményezni,de megpróbálom.

2014. szept. 1. 21:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan keresd! A fiúk is örülnek neki hidd el ha a lány keresi őket, ugyan olyan öröm mint mikor ő keres téged, sőt lehet erre vár, hogy ne mindig ő nyisson feléd. :)
2014. szept. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!