Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért mindig a tutyimutyi...

Miért mindig a tutyimutyi pasikat fogom ki?

Figyelt kérdés
Mindig a gyáva, konfliktus kerülő, butább, anyuci kicsi fia típusú pasikkal hoz össze a sors. Nem tartom magam atomfizikusnak, meg én is szeretem, ha konfliktus mentes egy kapcsolat, de néha szükséges egy-egy vita, normális emberek módjára a problémák megoldására. Ettől a legtöbben megijednek, mert vagy nem képesek érvelni, vagy mindig alul maradnak ilyen helyzetekben. Nem hiszem el, hogy nincs egy normális pasi, akinek van saját véleménye.
2014. szept. 16. 01:14
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
0%
Azért érdekes, hogy olyasvalaki után csorgatod a nyálad, akinek van véleménye, de te magad nem adsz más véleményére. Hogy is van ez? Vigyázz, mert élőben nem olyan egyszerű, hogy lepontozod a másikat, kislány...
2014. szept. 16. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
Ha egy embernek van mindig véleménye mindenről az eszméletlen idegesítő. Akkor meg az nem tetszene, hogy hiába neked van igazad, a pasas akkor is az igazát védené. Folyamatosan veszekedés lenne a vége. Akinek meg mindenről van véleménye az buta ember lehet.
2014. szept. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
53%

32-es vagyok!

Jah azt elfelejtettem, hogy az olyan típusú ember folyamatosan kioktatna, megpróbálná bemagyarázni az "igazát", hogy az ő szemszögéből lásd a világot. Téged ez nem idegesítene? Mert szerintem nagyon idegesítő, ha egy lány folyamatosan mondja a hülyeségét aztán amikor én magyarázkodok neki akkor meg se hallgat. Nem veszi figyelembe amit mondok, tovább magyarázza a hülyeséget. Rám akarja erőltetni, hogy neki igaza van. Kicsit gondold végig ezt szerintem. :D

F

2014. szept. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:

Nem pontoztam le senkit. És Szerintetek, ha nem érdekelne Mások véleménye, akkor kiírtam volna a kérdést? :) Nem provokációnak szántam, sem sértésnek. Csupán leírtam a tapasztalataimat és a véleményemet.


Ne csak olvass, értsd is, amit látsz. :) Nem azt mondtam, hogy állandóan veszekedni kell, hanem nem kell elmenekülni a problémák elől. Normális ember meghallgatja a másik véleményét is, de van saját gondolata és nem hagyja magát befolyásolni.

2014. szept. 16. 15:47
 35/38 A kérdező kommentje:
És tudja, hogy Meddig érdemes elmenni egy vitában, hülyeségek miatt nem kezdeményez vitát. És nem úgy védekezik, hogy támad, hanem higgadtan, észérvekkel. Szerintem ez lenne a vélemény nyilvánításnak a normális formája, erőszakkal nem megy semmire az ember.
2014. szept. 16. 15:52
 36/38 anonim ***** válasza:
Előtte meg kellett volna kérdezni anyukád..
2014. szept. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

32-es vagyok! Most már értem mire jukadsz ki. :)

Valóban ez a normális. :)

2014. szept. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
0%

Szép megfogalmazás, főleg ha hiszel is benne. Mikor az emberek nem menekülnek el a problémák elől, és az állandó önigazolás meg vádaskodás helyett legalább a szikrája megvan annak az erőfeszítésnek amiről írsz. Ezerszer fontosabbnak tűnik mindennél, mégis mindegy hogy passzoltok-e, hogy bármikor megvigasztal, megnevettet vagy sírásig felkavar-e akár csak egy szava is a másiknak, mert hatással van rád, mert nem olyan mint a többi. Ez csak romantikus maszlag, marhára nem számít. Azt hiszed erre lehet sőt érdemes alapozni, mert ő különleges, és lehetne ő az igazi. Pedig sosem viszonozta és sosem érzett így, mert mindegy hogy végsőkig küzdenél-e érte, csak kelletlenkedést meg bizalmatlanságot kapsz, mert megfeszülhetsz, keresheted a kedvét, neki akkor sem jelent semmit az egész. Gondolsz rá és megfog, de nem kölcsönös, nála csak üres szavak voltak. Hogy megkedvelt, hogy fontossá váltál.


Egyszer valaki ezzel búcsúzott tőlem, rengeteg hárított elhívás, halogatás és hiába kért randevú után... hogy fontossá váltam számára, hogy szeretett volna látni. Pedig ahhoz nem harmadik vagy negyedik fénykép kell, mert az "frissebb", ahhoz végre találkozni kellett volna, szemtől szemben.

2015. aug. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!