Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Létezik még olyan nő, aki...

Létezik még olyan nő, aki szereti, ha irányíthatja a pasikat?

Figyelt kérdés
Szeretem ha egy nő megmond mindent, irányít, pejoratívan úgy szokták mondani, hogy papucs, de ezt én nem így nevezném.
2014. aug. 22. 12:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Létezik
2014. aug. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A helyzet az, hogy én meg azt szeretem, ha egyenrangú felek vagyunk, de még ilyet is nehezen találtam magamnak. A legtöbb nő szinte természetesnek vette, hogy én vagyok a férfi, tehát én rendezkedek, irányítok, satöbbi.


(félreértés ne essék, nem általánosítani akarok, de akikkel ismerkedtem - és elég nagy az ismertségi köröm -, azok szinte mind ilyenek voltak.)

2014. aug. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2. Pontosan erre lennék kíváncsi, hogy mennyire elterjedt lehet, az olyan nő, aki irányítana egy pasit. Domináns nők.
2014. aug. 22. 12:14
 4/8 A kérdező kommentje:
Én nem szeretem, ha egyénragúak vagyunk, azt szeretem, ha ő domináns és 100%-ban ő irányít az élet minden területén.
2014. aug. 22. 12:15
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem is egy ilyen nő van.Amúgy én szeretem,ha a férfi a férfi a kapcsolatban,és nem hódol be nekem,hanem egyenrangúak vagyunk.Ugyanakkor nekem is legyen szavam,ha kell,hozzon értem áldozatokat!
2014. aug. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha a nő irányít, akkor nem ő a papucs, hanem az AKIT irányít. Csak hogy tisztázzuk.

Igen, van ilyen nő. Legalábbis én még ismerek jópárat magamon kívül.

2014. aug. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ittvagyok
2014. aug. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
egy igazi nő ilyen!
2014. aug. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!