Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért mindig a tutyimutyi...

Miért mindig a tutyimutyi pasikat fogom ki?

Figyelt kérdés
Mindig a gyáva, konfliktus kerülő, butább, anyuci kicsi fia típusú pasikkal hoz össze a sors. Nem tartom magam atomfizikusnak, meg én is szeretem, ha konfliktus mentes egy kapcsolat, de néha szükséges egy-egy vita, normális emberek módjára a problémák megoldására. Ettől a legtöbben megijednek, mert vagy nem képesek érvelni, vagy mindig alul maradnak ilyen helyzetekben. Nem hiszem el, hogy nincs egy normális pasi, akinek van saját véleménye.
2014. szept. 16. 01:14
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
Persze, elfelejtettem mondani neki, hogy őt is szeretettel várom. :D
2014. szept. 16. 02:06
 22/38 anonim ***** válasza:
Aztán a hancúr részhez is, és csinál fotókat a családi albumba :D
2014. szept. 16. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:
Nagyszerű ötlet! Meglep, hogy nem nekem jutott eszembe. :D
2014. szept. 16. 02:09
 24/38 anonim ***** válasza:
Hozhatod te is a szüleidet :D
2014. szept. 16. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:
Oké, majd tartják a gyertyát, fő a romantika. :D
2014. szept. 16. 02:11
 26/38 anonim ***** válasza:

Nyilván eltérő tapasztalat és nézőpont, de én éppen az ellentétre látok gyakoribb példát. Ha egy férfi csak morzsányit is fogékonyabb a gyakorlatias hozzáállásra, ha nem menekül folyton kompromisszumok mögé, akkor előre borítékolom, alig pár hónap múlva garantáltan megkapja majd a távolságtartó, kimért és hideg skatulyát.


Legyen, te talán tényleg kivételként erősíted a szabályt, talán nem csak szélsőséges végletekben gondolkozol. Két kezem tenném össze, ha minden nő ilyen lenne, komolyan. De ez megreked a vágyálom szintjén, mert a többség még mindig képtelen helyén kezelni egy felmerülő párkapcsolati problémát, még mindig hiányzik a kellő rálátás. Ha kényelmes vállrándítás helyett vagyok elég vakmerő szembesíteni valamiért, amit valóban érdemes is lenne, akkor csak a feszültséget keltem, olyan negatív vagyok. Ha viszont valami egészen bagatell marhaságért nem morzsolok el napfényben csillanó könnycseppeket, akkor érzéketlen és olyan... negatív vagyok.


Nincs meg az egészséges köztes állapot.


Mellesleg, ha már ennyire belelendültél te magad is a kritizálásba, azt azért lásd be, aki három év párkapcsolatot követően ismeri csak fel a mellette heverő férfin, hogy gondolkodásmódban még nem szálltak le a golyói, az azért nem lehet túl kifinomult emberismerő. :D

2014. szept. 16. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:
Az tény, hogy elég súlyos, hogy idáig húzódott az egész, de az ember a hibáiból tanul. Senki sem születik úgy, hogy belelát a másik fejébe. Ebben a kapcsolatomban pedig elég tapasztalatot gyűjtöttem, hogy a legtöbb problémát helyén kezeljem, mondhatni tanultam a hibáimból. Azt nem állítottam, hogy mindig is tudtam, mi a helyes, viszont az a problémám, hogy egyesek nem képesek tanulni a hibáikból. És rossz szemmel nézik, amikor valaki felnyitja a szemüket, sőt, támadásnak veszik a jószándékú segítséget is.
2014. szept. 16. 02:37
 28/38 anonim ***** válasza:

Persze, mert ez már ősidők óta belénk ivódott védelmi mechanizmus, ha egy álláspont mellett már letettük a voksunk, onnan beismerni a tévedést már gyengeségnek számítana a többiek szemében. A különbség pusztán az, hogy egy értelmes emberben azért kialakul az évek során annyi reális önkép, hogy elfogadja és beismerje ha valamiről kiderülne utólag, bizony tévedett.


Egyébként, ezt inkább a hajnali háromnegyed háromnak fogom betudni, de elég Coelho-sra sikerült az utolsó hozzászólásod. :-)


Mennyi idős vagy? Olyan húszas éveid közepén járónak saccollak, 23-27. Talált, vagy mégse menjek lottózni?

2014. szept. 16. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:
Kicsit fiatalabb vagyok. :D Mostanában tényleg sok Coelho idézetet olvashattam. :)
2014. szept. 16. 03:04
 30/38 anonim ***** válasza:

ha érdekel a miértje ennek a dolognak a választásaidnak,akkor olvasd el csernus doki könyvét a férfi címűt.

abban van egy fejezet erről a párkapcsolati mintáról amit vázoltál amikor a két fél átmegy anyába és fiúba.

ahogy én kivettem ebben neked kell megváltoztatnod alapjaiban a kis kortól megtanult sablonjaidat és elképzeléseidet,hogy ne mindig ugyanazt a karaktert-amit már ismersz és ami bevált/nemvállt-válaszd.

mert elsősorban a saját kényelmességed és a komfortzónából való kilépési képtelenségedet mutatja az,hogy egy sémára épülnek a párkapcsolataid.

2014. szept. 16. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!