Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Manapság már a csajoknak kell...

Manapság már a csajoknak kell felszednie a pasikat? Náluk már nem divat a kezdeményezés?

Figyelt kérdés
2014. aug. 13. 21:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
marhára nem kezdeményeznek a csajok, szóval nem tudom miről beszélsz...
2014. aug. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Csaj sose kedvezményez ha igen ritka mint a fehér pákó!
2014. aug. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%
Vagy ha kezdeményez is nem tudja pontosan mit akar és úgyis vége lesz a dolognak gyorsan ...
2014. aug. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
Azért nem kezdeményezek most már a lányoknál, mert semmi értelme, mindig elutasítanak!
2014. aug. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, nekem eddig 5 csaj kezdeményezett, közülük:

- az egyiknek értelmi bajai voltak

- egy másik közel 16 éves koromban akart összejönni, amikor ő még csak 11 múlt, én meg nem vagyok pedofil, szóval ez se jött össze.

- egyszer facebookon egy 200 km-re lakó csaj, akivel szintén nagy volt a korkülönbség, bár ez nem volt olyan durva, mint az előző példa.

- egyszer egy erdélyi csaj (kb 600 km) akart volna összejönni, miután Honfoglalón megismerkedtünk, és facebookon dumáltunk 1-2 órát.

- na meg excsajom kezdeményezne folyton

Tehát igazából mind bukott dolog. Vagy csak netes menőzés lett volna a céljuk (távolság miatt más nem nagyon), hogy idősebb pasijuk van, vagy excsajom akart visszajönni. Olyan korombeli csajok, akikkel összejönnék, még SOHA NEM KEZDEMÉNYEZTEK. na persze nagyon helyes sem vagyok, biztos vannak olyan pasik, akiknél jobban kezdeményeznek. Én mindig csinálom magamnak, aztán rendszerint nem lesz semmi se belőle, jobbik esetben meg barátság. Azért persze volt kivétel.

2014. aug. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én maximum két alakalommal kezdeményeztem, de egyikből sem lett semmi, de igaz ami igaz nem mernek kezdeményezni a pasik.
2014. aug. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Akár ez is lehetne,de ilyen nem nagyon van manapság azért,maximum a "leghelyesebb" srácoknál kezdeményeznek,akiknél még ötezren megteszik ezt.

Már én sem kezdeményezek,mert nincs értelme,csak az elutasítást kapom minden egyes alkalommal.Akkor minek törjem magam?

23/F

2014. aug. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Eddig nagy nehezen kezdeményeztem, de elegem lett, nem fogok többet.


23/F

2014. aug. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szomorú látni ezeket a reakciókat a pasiktól. Komolyan. Nem tudom, hogy milyeneka nők, de én sosem törekedtem arra, hogy belegázoljak egy pasi lelkébe, főleg nem annak, aki mert nálam kezdeményezni! Nehogy félreértés legyen, nem kétszínű vagyok, csak nem úgy köldöm el, hogy nem válaszolok neki, vagy undorítónak nevezem, csak megmondom az őszintét, hogy nem, mert nem érzem azt a bizonyos bizsergést a bőröm alatt. Nem akarom megalázni, csak őszinte akarok velük lenni, meg is teszem, de ez esetben szerintemnem kell feladni, csak egyszerűen nem ő az igazi... Persze ez csak szerintem, mivel nő vagyok, nem látok a pasik lelkébe... Én sosem kezdeményeztem, mert vannak elveim és ez is köztük van. Mindegy, hogy bombajó, vagy átlagos a pasi, nem fogok kezdeményezni, csak ajeleket küldöm felé, ha észreveszi, nagyon szívesen dumálok vele, ha nem, hát így jártunk, de ha végül nemjön be, akkor azt próbálom kíméletesen közölni. Mindig azt nézem, hogy mi volna, ha én volnék az ő helyében.. Bár sajnos azt tapasztalom a fiúk tényleg nem mernek kezdeményezni... :/ 18/L
2014. aug. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
És ha a lányok se kezdeményeztek és ti sem, akkor mit vártok?
2014. aug. 13. 22:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!