Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Manapság már a csajoknak kell...

Manapság már a csajoknak kell felszednie a pasikat? Náluk már nem divat a kezdeményezés?

Figyelt kérdés
2014. aug. 13. 21:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos azt érzem, hogy semmi értelme kezdeményezni, tudom, ti ezt nem fogadjátok el magyarázatnak, de én tényleg így érzem, nem vagyok "helyes" pasi a mai szemléletek szerint, így a kutyának se kellek!
2014. aug. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

7-es vagyok.

Kérdező,én már semmit nem várok ilyen szempontból.Akkor elmegyünk egymás mellett,és kész.

Világéletemben egyedül voltam,és egy lányt sem nagyon érdekeltem még beszélgetés szintjén sem.Mintha ott sem lennék,teljesen olyan ez az egész,mintha levegő lennék.

Egytől nem kaptam még egy jó szót sem,több mint 8 évig próbálkoztam a lányoknál,0 eredménnyel és csak visszautasítást kaptam mindig.Akkor van értelme szerinted?

2014. aug. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én próbálkoztam párszor, de ugyan az lett az eredménye. Nem fogok többször hülyét csinálni magamból, mert az önbecsülésem közben nem létező lett. Ha akar valaki valamit, odajön hozzám és közli. Ha nem, hát nem lesz semmi. Igazából már nem érdekel.
2014. aug. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
igen szerintem jó ha egy lány kezdeményez!!!!!
2014. aug. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!