Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Menjek én oda hozzá vagy...

Menjek én oda hozzá vagy várjak míg ő odajön?

Figyelt kérdés

Köszönni köszönünk,de nem mer rám sem nézni...Egyszer összenéztünk,de azóta nem mer a szemembe nézni,a többiek mondták hogy amikor háttal vagyok vagy másfelé nézek akkor bámul.most menjek én oda hozzá beszélgetni?? De miről?? nem tudok róla semmit sem.

Ötletek?

A horoszkópom szerint legyek bátor és hívjam el randira a srácot aki tetszik,de azért ezt inkább kihagynám XD

18l



2014. júl. 24. 21:17
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Hát ha még a HOROSZKÓP is megírta mi itt a kérdés!? :D
2014. júl. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Személyre szabott, vagy ilyen magazinos, egyszerű 12 hónapos?

Ha sima magazinos, akkor sodródj csak :D amennyi eszed van.

2014. júl. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

És hogy menjek oda?? Hé cica van gazdád??

Szerintem ennyire igazán lehetne tökös,nem?

2014. júl. 24. 21:22
 4/10 A kérdező kommentje:

havi szerelmi horoszkóp XD

de egyébként nem hiszek benne csak elolvasom,bár sokszor van benne igazság is :D

2014. júl. 24. 21:23
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyébként ha úgy érzed, hogy úgysem fog odamenni és te sem mersz beszélgetést kezdeményezni vele akkor legalább próbálj meg szemkontaktust kialakítani vele és mosolyogni rá hátha megembereli magát.
2014. júl. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
az a baj hogy mint írtam mióta egyszer összenéztünk azóta nem is néz akkor felém amikor oda nézek,egyszerűen lehetetlen.Szerintem az marad hogy oda megyek én,ha hazajött a nyaralásból és megkérdezem milyen volt :DD
2014. júl. 24. 21:28
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem kell randira hívni, de azért egy beszélgetést még kezdeményezhetsz. :) Kérj tőle segítséget vmilyen ürüggyel, biztosan örömmel fog segíteni. Közben kérdezz tőle 1-2 dolgot, és meg fog eredni a nyelve neki is. :)
2014. júl. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Miért nem értitek meg ti lányok hogy kezdeményezzetek ha látjátok hogy a férfi érdeklődik utánatok. Ti választotok úgy is hogy kit akartok megismerni.
2014. júl. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
normálisan közelits,ne ilyen nyers dumát
2014. júl. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek a válaszokat :D

egyenlőre még nyaralni van,majd ha hazajön összeszedem a bátorságom :DD

2014. júl. 26. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!