Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig várjak rá? Egyáltalán várjak, vagy menjek ma?

Figyelt kérdés
Volt egy kapcsolatom, 4 hónapig tartott. Nagyon jó kapcsolat volt,ha együtt voltunk minden a legjobb volt. Együtt fürdések, együtt játék, együtt evés, szerettük egymást. Láttam rajta, hogy ő is szeret. Viszont elkövettem egy hibát. Sokat voltam a nyakán. 3 hónapig mindig találkoztunk, és még ő is viszonozta ezt. 1 hétre elutazott. Aztán 3 napig miután hazajött vele voltam. Már ott mondta, hogy nem lehetünk együtt minden nap. Észre vettem hogy sok. Leültem vele beszélni, mondom legalább beszéljük meg. Ő azt mondta, nem tudja, de valamiért nem megy neki, ismeri magát, ne tologassuk. Időt kért, én adtam neki. Mikor ezt megbeszéltük, láttam rajta, hogy fél hogy elveszít, mert sírt, meg megölelt. Nem is tudtam mire vélni a dolgot. Aztán elment. Megcsókoltam, de nem lökött el, inkább folytatta a dolgot. Szerda este történt. Azóta nem beszéltünk. Azt mondta, majd felhív ha átgondolta. Azóta volt fent interneten, nem írt rám. Az az érdekes az egészben, és pont ezért nem tudom mit kéne tegyek, hogy attól, hogy most azt látjátok leszarja a fejem, még is vannak benne olyan dolgok-fordulatok, amik megváltoztatják a helyzetet. Én is sokszor átgondoltam, hogy lehet leszarja és azért nem hív.. Viszont, muszáj lesz hívnia, előbb vagy utóbb, és ha leszarná, előbb hívna. Azért lesz muszáj, mert van nála holmim, amik egy buli után maradtak ott, tehát nem csak boxer meg zokni, hanem farmer, pulóver, póló. Nincs rá szükségem igazából, de úgy is felhívna, hogy vigyem el. Ő sem vitte el a holmiait, ez is arra utal nálam, hogy akarja még folytatni, csak besokallt, mivel egész 3 hónapig vele voltam. Ezen felül, a kapcsolati állapotot sem vette le faceről, és a közös képeinket is fent hagyta. Pont ezért gondolom, hogy akar ő még valamit. Szerintetek mi a helyes döntés? Ma menjek el hozzá, hívjam fel, és beszéljük meg? Vagy várjam még ő hív? Suliban találkozunk holnap.
2013. jan. 6. 14:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Várd meg, amíg nem jelentkezik.
2013. jan. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!