Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elöző hét szerdán megjött. El...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elöző hét szerdán megjött. El is kezdtem szedni a fogamzásgátlót (yasminell). De azóta még mindig megvan ( nem olyan erősen) pedig 3 max4nap alatt elszokott múlni. Szeritetek várjak vagy menjek vissza az orvoshoz?

Figyelt kérdés
2009. okt. 19. 10:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Várj,nem lesz baj :)
2009. okt. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is ezt a fajtát szedem, nekem az első levélnél végi volt egy kevés, de a következőnél ez eltűnik, fokozatosan. Nyugi, akkor lenne baj, ha nem maradna abba a dolog.

Egyébként, én úgy emlékszem, hogy az első 3 adagnál még megmaradhat ez az "enyhe" vérzés/folyás.

2009. okt. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

12:01-es vagyok, az lemaradt, hogy az utolsó mondtaot a tájékoztató ban leírtak szerint értettem.

De nyugi, semmi vész.


22/N

2009. okt. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is most kezdtem el szedni tablettát (Lindynette 20) 1,5 hete jött meg, azóta is megvan, de nagyon minimálisan. Elég zavaró azért, de megvárom amíg elfogy az első levél, aztán ha még mindig gond van, majd akkor megyek vissza szerintem.
2009. okt. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.Megnyugodtam azért h nem vagyok ezzel egyedül.Igen eléggé zavaró...:S

köszi még egyszer:)

2009. okt. 19. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!