Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Sokan azt hiszik egy tapló...

Sokan azt hiszik egy tapló érzéketlen bunkó vagyok, pedig nincs így. Mit gondoltok erről? Baj, ha nem mutatjuk ki az érzéseinket?

Figyelt kérdés
az a gáz, hogy mindenki azt hiszi egy paraszt ... érzéketlen tapló vagyok, mert nem mutatom ki az érzelmeimet.. csak annyit mondok, "Jó akkor leszarom.." és nem nyálazok meg semmi.. belül fáj, de ők ezt nem tudják.. szerintetek?
2014. szept. 6. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem baj. jobb mintha folyton nyafognál
2014. szept. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hat ez meg mindig jobb annal minthogy mindenki beledlat szinte :/
2014. szept. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
tudok szeretni, cukikat írni, akár még romantikus is tudok lenni.. csak pl. egy szakításkor valahogy nem érzem át, mennyire is fontos volt egy lány.. úgy érzem, hogy "Áhh elment.. kit érdekel.. majd lesz másik" .. holott mélyen tudom.. nem.. nem lesz másik.. és ez fura.
2014. szept. 6. 22:33
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy azt a "Jó akkor leszarom" dumát máshogy kéne megfogalmazni. Pl. Ne haragudj, de nem akarok ilyenekről beszélni vagy Oké rendben is megteszi. XD

Amúgy nincs ezzel gond. Viszont remélem, hogy lányokkal szemben nem vagy durva. XD

2014. szept. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nincs ebben semmi fura szerintem.

egyáltalán nem tartom normálisnak a nagy drámákat szakításkor például

nem kell a sok nyál, csepegés, összetört szív meg ilyenek. szenvedni csendben kell

2014. szept. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem keress fel egy pszichológust!

Viccen kívül! Segíteni fog és fizeti a TB.


A "lx@rom" a másiknak is rosszul esik. Miért bántasz meg egyszerre két embert is és várod, hogy ettől jobb ember legyél?

2014. szept. 7. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Komolyan nem látod?

Szerinted attól jó fej leszel, ha ignorálsz másokat és gorombán viselkedsz?

Ne csináld már! Mit érzel, amikor ilyeneket mondasz? Azt, hogy belül fáj? Elképzelhető, hogy ezt nem kedvességből mondod? Elképzelhető, hogy valahol mélyen elkeseredettségből vagy haragból vagy dühből mondasz csak ilyet?

Ha a válasz igenlő, akkor a kérdésedre is választ kaptál.

2014. szept. 7. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!