Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem lehet elmondani egy...

Miért nem lehet elmondani egy csajnak az érzéseinket ismerkedéskor?

Figyelt kérdés
Olyan szar,hogy nem mondhatom neki,hogy nagyon kedvelem,meghogy hiányzik a társasága amikor nincs itt velem,meg hogy nélküle olyan szar néha.Tudom,hogy nem szabad ilyet mondani,de annyira szar ezt magunkba tartani,és csak mosolyogni,mintha minden rendben lenne :(
2013. nov. 20. 19:27
 1/9 anonim ***** válasza:
szar ügy
2013. nov. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kilehet ezt mutatni máshogy is...
2013. nov. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ez annyira fos..........
2013. nov. 20. 19:50
 4/9 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy nem szabad kimondani? Egy tapasztalatlan haverod? :O Hát én lány vagyok, de nagyon értékelném, ha egy pasi elmondná, mit érez és nem az érzelemmentes kemény csávót játszaná. Egy férfi attól még férfi, hogy kommunikál a külvilággal.
2013. nov. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki ha egy fiú ezt írná/mondaná. Nem kell magadban tartanod az érzéseid :)
2013. nov. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De ha túl korán mondom akkor csak eltaszítom magamtól a csajt
2013. nov. 20. 20:58
 7/9 anonim válasza:
Mi a túl korán?
2013. nov. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
még az ismerkedésnél
2013. nov. 20. 21:47
 9/9 anonim ***** válasza:
én szeretem ha elmondja mit érez, utálok barchobázni, én is elmondom általában hogy érzek mert kibukik. L
2013. nov. 21. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!