Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, szívesebben túl...

Lányok, szívesebben túl lennétek rajta az elején?

Figyelt kérdés

Ugye közismert az, hogy bizonyos férfiak csak megdugják a lányokat. Olyanról is soka hallani hogy egy-két szex után rájön a pasi hogy nem igazán azt kapta (test és szexuális jellem), amit a "csomagolás" mutatott.


Ugye sokatok aggódott már hogy mi lesz ha majd le kell vetkőzni előtte..? Vajon fogok-e neki tetszeni? Vajon ő milyen pucéran..?


Ha ismerkedtek, és az első egy-két randin nagyon jó benyomást keltetek egymásban, akkor elképzelhetőnek tartjátok, hogy levetkőzzetek egymás alőtt pusztán azért, hogy meggyőződjetek: tetszetek-e egymásnak ANNYIRA, hogy életetek végéig kitartsatok a választásotok mellett?


Vagy inkább legyen mindjárt "próbaszex"? Melyik mennyire elfogadható (1-10 es skálán)? Mit mondanátok, ha a randipartner ezt a témát felvetné? (mármint az egymás megszemlélését)


Fiúk, ilyesmiben valami tapasztalat..? Szerintetek milyen a felvetésem?


Kort és nemet is kérek.



#ismerkedés #Meztelen igazság
2013. aug. 8. 00:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Újabb privátzúdítós kérdés.
2013. aug. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezt meghagyom sorbanállóknak:DD
2013. aug. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kár, hogy nem írtam ki: csak az próbálkozzon a kérdésekre válaszolni, aki KÉPES és HAJLANDÓ is volt elvégezni a 8 általánost...
2013. aug. 8. 00:13
 4/8 anonim ***** válasza:
#4es vagyok és egyetemi hallgató, buktad...;) Amúgy én a próbaszex módszerre esküszöm, még ha legtöbbször rá is farag vele az ember, én már csak ilyen konzervatív vagyok...
2013. aug. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy normális lány nem így gondolkodik. Tipikus esete megint annak, hogy a két nem nem érti meg egymást.
2013. aug. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%

én inkább vállalom, hogy az elején, érzelmi kötöttség nélkül használjon ki, mint mondjuk egy hónap várakozás után, amikor már kezdek kicsit belehabarodni (nálam ez elég gyorsan megy). szóval a "próbaszex" rész még fogjuk rá, elmegy, de ha lehet, inkább kihagynám. kár, hogy az ember (lánya) sose mehet teljesen biztosra.

az a nézegetés meg butaság. hogy életem végéig kitartok a választásom mellett, az nagyon nem azon múlik, hogy néz ki. elvégre 60 éves ráncos öreg néniként én sem leszek már olyan, mint most zsenge 20éves hölgyként. egy párkapcsolatban, ami inttellektusra és érzelmekre alapul, nagyon nem a külső a meghatározó tényező. egyéjszakásban esetleg, de párkapcsolatban nem. meg amúgy is, bár nem rakom ki a kirakatba mindenem (a barátom szerint még konzervatív is az öltözködésem, mert nem vagyok hajlandó ezeket a mai divatos s.ggekivan rövidnadrágokban járni), attól még azért látszik belőlem (és a randipartnerből is, szerintem) annyi, hogy tudjuk, tetszünk-e egymásnak. ha 120 kiló lennék, az is ugyanúgy látszik, mint most az, hogy karcsú vagyok, mekkora a mellem (így nyáron pláne ritkán hordok melltartót, szóval még ez is keveset csalhat), milyen formájú a fenekem, ésatöbbi. ezt ruhán keresztül is megállapítja az ember, és tudja, hogy fel tud-e rá izgulni avagy sem. bár nőként mondjuk a vizuális ingerek számomra nem olyan lényegesek, mint a hang, illat, érintés ingerei. és ezt ismét: puszta nézegetésből nem fogom tudni, mennyire szenvedélyes és odaadó a párom. akár az ágyban, akár az életben. ebből nem lehet eldönteni, hogy életem végéig kitartanék-e mellette, avagy sem...


20/l

2013. aug. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem egy rossz gondolat
2013. aug. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem első randi alkalmával maradjatok meg a sima seggszaglálásnál
2013. aug. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!