Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy egy tanulat...

Miért van az, hogy egy tanulatlan bunkó tapló, igaz külsőre jól kinéző kigyúrt pasi,185cm magasan bejön a legtöbb nőnek?

Figyelt kérdés

Egy másik kérdésben ezt kitárgyalták, de ilyen VV6 típusú kisportolt pasinak soha nem volt és soha nem lesz gondja a csajozással!

A hozzám hasonló tanult, rendes, nem italozó, nem dohányzó srácot meg úgy dobják lapátra a nők, hogy nyekken!

Szinte sértésnek veszik, ha közelednék!


Az ilyen Ádám féléknek meg nem is kell mondania semmit, csak bejön szétnéz és 20 perc alatt többet elér a nők meghódításánál, mint más srác 20 év alatt!!!



2014. márc. 18. 18:04
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem tűnsz rendesnek.


Se tanultnak.

2014. márc. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mert ez a swag meg a yolo meg anyám tudja micsoda.
2014. márc. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez így vagy, de te is lehetnél sármosabb szerintem. Néha egy frizura is sokat dob, na meg egy kis gyúrás sem árt. Nem azt mondom, hogy legyél testépítő, hanem legyen egy kis izmod
2014. márc. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Exxi, pávát kihagytad :)
2014. márc. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 moonlightsentinel ***** válasza:

Hm miért van az, hogy egy pasi, aki jól néz ki, bejön a nőknek?


Nem is tudom... tényleg felháborító!

2014. márc. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem az a gond, hogy egy ilyen pasi bejön a nőknek, hanem hogy CSAK az ilyen pasik jönnek be a legtöbb nőnek.:)
2014. márc. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
mert vonzóak, erősek. ennyire egyszerű. most egy tanult, de gizda, alacsony puhapocsu kinek kell?
2014. márc. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7-es. Heh? VV Ádám így vonzó, hogy kúrogatja a nőket még a villába is, utána le se sz@rja őket, meggyújtja a fingját, önimádó, és odadörgöli a faaszát mindenkihez? Az igen. Nem tudom, de ha én látom egy gyönyörű nőt, és látom hogy egoista, bunkó, akkor azonnal unszimpatikussá, sőt taszítóvá válik. Ezerszer inkább, egy átlagos lány. Dehát ha neked ez kell.-.-
2014. márc. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szexnél, párkapcsolatnál fontosabb, hogy az illető erős férfi legyen, így életképesebb utódokat tud nemzeni. A csajok erre buknak, és nagyrészt nem az animenéző kamaszokra.
2014. márc. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!