Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 3 éve megismerkedtem egy...

3 éve megismerkedtem egy nagyon rendes fiuval. Nagyon jó barátok vagyunk. Tavaly nyáron elmondtam neki hogy bejön, de ő azt mondta hogy csak barátként néz rám. Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
Pár hónapja, a fiú legjobb haverja elmondta nekem hogy bejövök a srácnak. Én vetem az adást de még elég korainak gondoltam ha összejönnénk. Akkor abbahagyta a bókolást és újra csak legjobb barátok. Ha valahol meglátom rögtön felgyorsul a szívverésem. Hogyan tudnám elmondani neki az érzéseim? Vagy arra késztetni hogy ő mondja el nekem? Hogyan kérdezzem meg tőle hogy kimegyünk-e egyet valahova? Vagy esetoeg arra késztessem hogy ő hívjon el!
2014. márc. 16. 22:10
 1/7 anonim válasza:
Szerintem ha közel laksz a sulihoz esetleg megkérheted hogy kísérjen haza. Ha ekísér az már jó jel ha nem akkor annyit mondassz:ja,ok csak nem akartam egyedül menni de akkor megkérek mást...nem kell rágörcsölni. Utközbe beszélgettek esetleg rátereled a témát a randizásra és ha pozitívan reagál akkor ha az ajtótok elé értek..megcsókolod. Elköszönsz és húzol a brébe, hadd gondolkozzon :) másnap úgyis félrehív és megbeszélitek. Szorítok :D
2014. márc. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem egy suliba járunk ha minden igaz jövőtől leszünk egy suliban. Addigis mit tudjak csinálni?
2014. márc. 17. 20:53
 3/7 anonim válasza:
Ugyanezzel a módszerrel akárhova elhívhatod...a vége is lehet ugyanez szurkolok! :D
2014. márc. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De például hova? Hogy el is jöjjön velem, és ne is unja azt ahol vagyuk vagy legyen neki is jó :)
2014. márc. 19. 14:40
 5/7 anonim válasza:

Háát elsőnek a mozit nem ajánlom,mert ott nem tudok beszélgetni. Esetleg 3-4. randinak. Első az legyen séta,de ha nem akkor kávézó/cukrászda..habár ezekre nem ártana rávezetned.

Nekem a megszokott:1séta 2cuki/kávézó 3mozi a többi meg jön...

Sok sikert!

2014. márc. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A pasi összejött valakivel... szerintetek érdemes várni, vagy hagyjam? Az a helyzet hogy köztünk mindig több volt mint barátság, de kevesebb mint szerelem. Nem tudom mit tegyek! :(
2014. márc. 25. 06:31
 7/7 anonim válasza:
juuuj nagyon sajnálom :( hát figyelj az a baj hogy nem tudom mennyire szereted és hogy ő neki mennyire tetszel. ezt hogy megvárod e neked kell eldöntened. ami a lényeg:SEMMIKÉPPEN NE VÁLASZD SZÉT ŐKET!!! szurkolok :)
2014. márc. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!