Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha valaki ki van gyúrva, az...

Ha valaki ki van gyúrva, az csak ostoba buta tapló lehet?

Figyelt kérdés
Miért ez az első gondolatuk az embereknek, ha meglátnak valakit, aki ki van gyúrva?
2014. jún. 16. 22:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert irigyek,előítéletesek.
2014. jún. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nem feltétlenül

mert sokszor tényleg így van, ezért is alakult ki ez a sztereotípia

2014. jún. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az edzoterembe ahova jarok, az emberek 85%-arol azt hittem, hogy csak egy sztereotipia, de nem. Tenyleg nagyon butak. Mar az is irital ahogy beszelnek. Mondjuk, ha picivel tobbet fizetnek akkor mehetnek olyan terembe, ahova ezek mar nem jonnek be, de a penz az nagy ur :D
2014. jún. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mondjuk én mindig röhögök, amikor egyesek úgy ostobáznak és bunkóznak le másokat, hogy közben ipari mennyiségű marhaság és leszólás hagyja el a szájukat/kezüket). :D

[gy.k.: "a sok hülye gyúrós eszi a káros fehérjekoxport, és csak fekvenyom meg önimád egész nap, meg amúgyis olyan undorítóan néz ki mind"]

2014. jún. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Ismerek pár embert, akik normálisak, inteligensek. A tapló, bunkó, molylepke agyú kigyúrt kreténekből viszont sokkal több van.
2014. jún. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem éppen.Aláírom,hogy ahova járok ott akad olyan,aki egyszerű,mint a faék,de azok a gyúrás előtt is segg hülyék voltak.Szerintem nem baj,ha valaki sportol és a kondizás nem azt takarja,hogy lemész és közben az öltözőben nyomod magadba a szarokat.Akik általában fikázzák azokat,akik eljárnak sportolni,azok többnyire olyan emberek,akik életükben 10 percet nem mozogtak önerőből és fingjuk sincs,hogy azoknak a "gyúros k*cs*göknek" mennyi idő és energia van a testükben.A fehérjeporoknak meg közük nincs a szteroidokhoz,csak a sok okostojás ezt szajkózza,mert valamelyik "hozzáértő" azt mondta nekik.

Lényeg a lényeg,hogy irigyek az emberek.Rám is mondják,hogy szteroidozok,pedig életemben nem nyúltam semmilyen szerhez és csak annyi a titkom,hogy legalább 5 évig heti 4-szer időt áldoztam rá,hogy mozogjak és egy darabig fizikai munkát is végeztem,amíg nem tudtam elhelyezkedni a szakmámban.

2014. jún. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem az ismerőseim illetve a szorosabb baráti körömben is vannak "gyúrósok". Sokukat már kigyúrva "ismertem" meg és tényleg elég kiábrándítóak tudnak lenni, lekezelően bánnak a nekik nem tetszőkkel, azt hiszik, hogy övék a világ. Viszont a szoros baráti körömben van két ember aki 3 éve kezdett el gyúrni. Azt vettem észre rajtuk, hogy ők is kezdenek lekezelően bánni az ismeretlenekkel, mindenkire van megjegyzésük, indulatosabbak lettek. Nem tudom, hogy ez mitől van, de én sajnálom, hogy kezdenek megváltozni.
2014. jún. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én Budan jarok konditerembe mondjuk de a 10-15 fős konditermi kemény mag mind diplomas,értelmes ember.

Persze gyökerek mindenhol vannak.

2014. jún. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#7.: 6. válaszoló vagyok.Ismerek egy srácot,aki nincs is annyira rommá gyúrva,de mégis ha meglát valakit,akinek valami hibája van(tegyük fel,hogy ducibb az illető),akkor egyből megszólja.Sajnos akadnak ilyenek.Van,aki elég véznán jön le a konditerembe és nem bírja el a nehezebb súlyokat és akad olyan,aki kiröhögi ezért.De szerintem ez elég primitív dolog.40-es karom van és azért van rajtam valamennyi izom,de soha nem beszéltem lekezelően senkivel se,csak azért,mert úgy éli az életét,ahogy.Ha valakin látom,hogy vergődik egy súllyal,akkor inkább segítek neki,vagy tanácsot adok.Szerintem inkább az érdemli meg azt,hogy lekezelően beszéljenek vele,akik éppen segg hülyék és még mellé szeretnek belekötni a gyengébbekbe(de ők is csak azért,mert akkor talán észbe kapnak és talán kicsit magukba néznek).
2014. jún. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!