Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, más is észrevette már,...

Fiúk, más is észrevette már, hogy facebookon meg máshol is egyre nehezebb jó fej, humoros, szórakoztató lányt találni, aki nyitott lenne az ismerkedésre? Miért csak lájkgyűjtögetők meg buta, unalmas, felszínes lányok vannak mindenfelé manapság?

Figyelt kérdés
2014. jún. 5. 23:51
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
32%
Mert a facebbok nem az ismerkedesrol szol?
2014. jún. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
ne facen keress.
2014. jún. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
75%
Miért csak ilyen lányokkal veszed körül magad? Miért nem látsz meg érdekesebb lányokat, csak azért mert nem öltöznek feltűnően?
2014. jún. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
A faszbuk eleve egy hulladék, szemétgyűjtő.
2014. jún. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
55%
Fb-on az ismerőseid vannak,az nem társkereső.
2014. jún. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez a mi hibank fiuke.Ha egy lany felrak magarol kepeket akkor ti hulyek nyomjatok a lajokat,es kommentokba ott csopogtok meg nyalakodtok,hogy mennyire szepek.

Aztan csodalkoztok h megjon az onbizalmuk a semmire ?

Ha teged dicsernenek minden nap,akkor a te onbizalmad is megnone...

2014. jún. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 ShapeShifter ***** válasza:
100%
Ezek a lányok alapból azért raknak fel magukról tükörbe pózolós képeket mert nincs, aki fényképezze őket. Magányosak, szeretethiányosak és ezzel akarják pótolni.
2014. jún. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
69%

Jó a kérdés! Csak én a másik oldalról közelíteném meg...mégis milyen jogon sértődik meg egy számomra teljesen vadidegen pasi, aki bejelöl és ír, hogy ismerkedünk e, és én erre visszautasítom?! Hmmm...? Mert, hogy többször előfordult, hogy hirtelen egy beképzelt pics.a lettem, mert volt pofá m ahhoz, hogy visszautasítsak egy ilyen "remek" lehetőséget...!! A facebook közösségi oldal, ahol összegyűjtöd az ismerőseidet (a valódi, igazi ismerőseidet), akikkel ingyen tudsz dumcsizni stb. A TÁRSKERESŐ szolgálja azt a célt, hogy ismerkedési szándékkal írj bárkinek abban a reményben, hogy elkezdődik köztetek az ismerkedés...

U.i.: én soha nem tettem fel magamról tükörben pózolós képet, mert übergáznak tartom, mégis volt szerencsém a visszautasítás miatti mocskolódást olvasni...pffff

2014. jún. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén, mit akarsz az ilyen lájkgyűjtögetős libáktól? Szerinted nem ír rájuk napi 50 pasi ugyanazzal a szöveggel, mint te? És még csodálkozol, hogy le se sz@rják a fejed?
2014. jún. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Társkeresőkön sem jobb a helyzet, ahogy kint a városban sem. Mindenhol azt tapasztalom, hogy a lányok valamiért elzárkóznak az ismerkedéstől. Nem csak tőlem, hanem haveroktól is hallomm, hogy nagyon nem könnyű manapság ismerkedni lányokkal, de ha van is csaj, az annyira semmi jellemre, hogy inkább a prostizás felé kezdek gondolkodni.
2014. jún. 6. 00:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!