Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, más is észrevette már,...

Fiúk, más is észrevette már, hogy facebookon meg máshol is egyre nehezebb jó fej, humoros, szórakoztató lányt találni, aki nyitott lenne az ismerkedésre? Miért csak lájkgyűjtögetők meg buta, unalmas, felszínes lányok vannak mindenfelé manapság?

Figyelt kérdés
2014. jún. 5. 23:51
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

9-esnek igazat adok en is.Csajokra napi szinten sorba irnak a pasik.Boven tudnak valogatni:)

Nezd csak meg a tarstkereso oldalakat.Egyiknek meglehet nezni hogy az adott lanyra aznap hanyan klikkeltek ra.Amig rad max 1-2 lany klikkel,addig a csajokra 20-30-50 pasi:)

2014. jún. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Szörnyű ez a kantöbblet!:(


Jó lenne egy olyan korban élni, ahol kevés a fiú, férfi és sok a magányos fiatal lány. :)

2014. jún. 6. 00:23
 13/23 MolotovPunk ***** válasza:

Mai rohanó világban nehéz normális társat találni.Ebben egyet értek veled.A társkeresők nagy része is fostos.Viszont facebookon keresni az igazit,hát az is egy nagy ultra balf_szság.

Az az oldal is maximum csak dísznek van.Közösségi?Attól félek én is.Sok a díszporonty ott.Szóval felejtsd azt is el,de azért ne keseredj el.Egyszer mindenki megtalálja az igazit. (Elvileg.)

2014. jún. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

"Egyszer mindenki megtalálja az igazit. (Elvileg.)"


Kár, hogy ez nem igaz. :)

2014. jún. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Ilyenkor azért az ismerkedés milyenségére is kíváncsi lennék.hogyan,milyen stílusban,stb.
2014. jún. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 MolotovPunk ***** válasza:

Azért írtam,hogy elvileg. :D

Én 2 hónapja vagyok szingli ismét másfél év után,de úgy vagyok vele,inkább legyek egyedül sokáig,mint egy sz_r kapcsolatban szenvedjek örökre.

Az ember sokszor csalódik,de menni kell tovább erővel és hittel,reménnyel.

2014. jún. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
90%
Én valahogy ezekben az ismerkedos dumakban nemtudok hinni.szerintem totál mindegy hogy mit mondasz egy szórakozóhelyen pl: szia megiszol velem valamit?,szia nagyon csinos vagy nemsimerjuk egymást? Akármilyen egyszerű szovegedel odalehet menni.Ha a lanynak bejön a kulsod az első pillanatban mikor meglát akkor ad esélyt neked,ha csúnya vagy és nemjó az első benyomást akkor lokhetsz te akármilyen dumát.....szerintem...
2014. jún. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Facebookon ismerkedni óriási FAIL.

Miért csak ezeket a lányokat veszed észre amúgy? Gondolom jellemre te is max ennyi vagy.

2014. jún. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
17-es: Az első benyomásért csak is és kizárólag te magad vagy a felelős, hogy az milyen. Szóval úgy állj hozzá, hogy pozitív legyen. Ennyi.
2014. jún. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Elso benyomasert en vagyok a felelos?Hat kisebbik reszben igen.Nezd ha odamegyek valakihez akkor biztos azert teszem emrt akarok valamit.trmeszetesen tok normalisan,viccesen hozza szolok h felkeltsem az erdeklodeset.Na de ha nemeppen vonzo a kulsom akkor regen bukta az egesz.

Akarmit irtok a kulso manapsag igen is fontos.Lehet akarmilyen jo szivem azt az elejen ugysem tudja senki,csak a kulso alapjan dol el hogy kapok eselyt az ismerkedesre,vagy sem:)

2014. jún. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!