Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem sikerül megismerkedn...

Miért nem sikerül megismerkednem azzal akivel szeretnék? 22L

Figyelt kérdés
Egyszer sikerült ugy az ismerkedés, hogy nagyon tetszett a srác, a többi esetben valahogy nem jött össze. Mit rontok el.

2014. aug. 26. 15:39
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: Továbbra sem venném azt "tudatásnak", hogy elkottyintod egy barátodnak, aki "véletlenül" megemlíti a kiszemeltnek. Ez nálam pl nem működne. Ha elém állnál és megmondanád, azt már komolyan venném. Főleg mert anno volt velem, hogy valaki így próbált szórakozni, hogy "tetszel XY-nak", közben pedig nem is. Ugye érted...
2014. aug. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

# 19/20

Igaz, engem így neveltek, viszont próbáltak már engem felszedni, olyanok akik nekem nem jöttek be, és szörnyű volt sokáig húzni halasztani a dolgot, és megértettni, hogy semmi nem lehet köztünk, én ezért szeretem azt, ha esetleg van egy lány akinek tetszem, az oda jön vagy kedvesen mosolyog, onnantól már tudom hogy rajtam a sor, nem várok ...várnék el többet egy lánytól, csak ennyit

Ha meg már annyit megtenne mint a kérdező, az nagyon sok segítség lenne, aminek persze örülnék

Viszont ma már sokan azt is elfogadják, hogy lány fizessen az első randin stb stb... nálam ez sem elfogadott, szóval igen, lehet régimódi vagyok, bár én ezt inkább férfinak hívom, de ezt semmiképp ne vedd megbántásnak, nálam ezek még mindig a mi feladatunk :) (tényleg nem bántásként)


F22

2014. aug. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

# 21/22


Azért ha egy lány keresi a társaságod, sokat vagytok együtt, tudatja veled, hogy tetszel neki, és te még ennél is többet várnál el, akkor elég nyuszi lehetsz, ha ezek után nem mersz kezdeményezni egy kapcsolatot!


Ezek után csak az nem lép a lány felé, aki nem akar többet a lánytól, mint barátság, vagy mint szex



F22


Kedves kérdező, ennél többet ne tégy, mint eddig.

2014. aug. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
Hát a fizetés nem férne bele nálam a dologba, de... odáig nem fogok eljutni soha, hogy egy mosolyra máris ugrok. Mert én értettem már félre kedves mosolyt és csúfos vége lett, ugye érted... igenis legyen egyértelmű velem, ha akar valamit. Én is ugyan ezt teszem, ha én akarok valamit.
2014. aug. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

Persze lehet egyértelmű, egy mosoly meg, most én egy bátorságot merítő mosolyra gondoltam, igazad van, lehet több féleképpen is mosolyogni, lehet túl szélsőséges példa volt. De még mindig úgy gondolom, hogy amit a kérdező nyújt, az már egy srácnak elég egyértelmű kell, hogy legyen

Az én esetemben, volt amikor bejelöltem egy lányt interneten ismerősnek, mert szimpatikus volt, visszajelölt, miközben nem voltam gépnél, és írt, hogy honnan ismerjük egymást, esetleg konditeremből, vagy honnan? Én írtam hogy sajnos nem ismerjük egymást, és nem hagyta ennyiben a beszélgetést, hanem kezdeményező volt, és akkor már is megvolt nekem is a segítség, hogy na akkor lehet beszélgetni, szimpatikus vagyok neki (külsőre, ismeretlenül), igaz, hogy csak két randiig jutottunk, mert nem passzoltunk össze, de a lényeg, hogy számomra már annyi is elég volt, hogy írt, majd nem a mai trendnek megfelelően elvárta volna, hogy szórakoztassam, szóval tartsam, legyek vicces, komoly, jófej, hanem elkezdett beszélgetni

2014. aug. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
Jó vettem a lapot, és akkor nem akartak tőlem semmit.. de akkor abszolut nem mosolygok mostmár senkire, mert valahogy nekem ez nagyon nem megy.
2014. aug. 26. 17:46
 27/31 A kérdező kommentje:
Különben azon kivül hogy kedves, rendes voltam vele és tudtára adtam hogy tetszik, bejelöltem fb-on, esetleg ráirtam, azon kivül továbbiakban nem zaklattam..észrevettem magam. Mondjuk voltak olyanok akik nagyon a tudtomra adták hogy nem akarnának velem járni, pedig soha nem voltam ennél rámenősebb, mintha elszállt volna velük a világ, és mintha ugy éreznék, hogy bármikor leakaszthatnának. Pedig ha tul vagyok egy ilyen szitun akkor utána már azzal a sráccal nem akarnék járni.
2014. aug. 26. 18:09
 28/31 anonim ***** válasza:

Pedig ne add fel :)

Te mindent jól csinálsz

2014. aug. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Nem adom fel, de mostmár én nem kezdeményezek, ha valaki akar tőlem valamit majd kezdeményez és nem mutatom ki még ha tetszik valaki azt sem.
2014. aug. 26. 18:16
 30/31 anonim ***** válasza:

Csak a saját dolgodat nehezíted meg, de természetesen a te döntésed :)


F22

2014. aug. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!