Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem sikerül megismerkedn...

Miért nem sikerül megismerkednem azzal akivel szeretnék? 22L

Figyelt kérdés
Egyszer sikerült ugy az ismerkedés, hogy nagyon tetszett a srác, a többi esetben valahogy nem jött össze. Mit rontok el.

2014. aug. 26. 15:39
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Jó, de akkor ez 7 évig tartó szerencsétlenségem, hogy akik nekem tetszenének azok nem akarnak tőlem semmit. Mostmár ott tartok, hogy nem fogok ismerkedni senkivel, befejeztem.
2014. aug. 26. 16:13
 12/31 anonim ***** válasza:

Akkor üdvözöllek a klubban, csak én fiú vagyok, hát nem szuper?

F22

2014. aug. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
De super, aztán egy idő után kiderül hogy elkezdtek járni nálam kb. sokkal csunyábbal, hülyébbel, és még nem is rendessel, az az érzés a legsuperebb.
2014. aug. 26. 16:25
 14/31 anonim ***** válasza:

Basszus, végre egy lány megtudja milyen a sorsunk, tudod mi hány lánnyal járunk így? Rengeteggel, mire 90 évesen megtaláljuk az igazit, majd másnap meghalunk


De Te legalább jófej vagy és adsz jeleket, erre a lányok nagy része nem képes, csak várják a csodát


F22

2014. aug. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Kérdező... ne haragudj, de én nem fogadnám el, ha mástól hallanék arról, hogy XYZ-t érdeklem. Mert az lehet simán az Ő véleménye. Ha arra sem veszed a bátorságot, hogy tudasd az illetővel, akkor mit vársz? Egy ilyen komoly dologot minimum elvárnék, hogy az illető maga mondja meg. Én itt keresném a problémát. Tudod: őszinteség. Egy kapcsolat alapja csak is ez lehet.
2014. aug. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

Egyébként én már meguntam a keresgélést, úgy vagyok vele, hogy nézelődöm, ha egyszer azt látom egy lányon, hogy rám mosolyog, vagy bármi kedves jelet látok tőle, akkor oda megyek (vonaton, utcán, parkban bárhol), és akkor talán lesz barátnőm, de hogy csak úgy vadidegenekkel leálljak... nem


F22

2014. aug. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

# 15/16

Nem adok igazat, sok lány erre sem képes, ő legalább megteszi ezt, egyébként ha már a kérdező kedveskedik, ad bármi jelet a srácnak, hogy bejön neki, szeretne tőle valamit, akkor onnantól a férfinak kellene lépnie a lány felé tovább, és azt mondani, hogy bejön neki, még mindig nem a lánynak kell felszednie a férfit, hanem fordítva, a lány csak megkönnyíti a dolgot! -ő legalább megkönnyíti-


Azért ne a nő kérje meg a férfi kezét, még 2014-ben sem


A kérdező mindent megtesz amit kell neki, ennél többet soha, mert akkor már könnyen kapható lenne, és nem becsülnék meg


F22

2014. aug. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:

15-ös tudattam, de ugy csináltak mintha nem hallották meg, de tudták. Inkább szerintem nem akartak tőlem semmit, csak max. beszélgetni.

De akkor hol rontom el, ennyire nem müködne az hogy aki nekem tetszik annak elvileg kölcsönösnek kellene lennie és neki is tetszenem kellene.

2014. aug. 26. 16:37
 19/31 anonim ***** válasza:

Bocsi, de a világ nem úgy működik, hogy kinézel valamkit és hirtelen kölcsönös vonzalom alakul ki... :D Kicsit gyerekes elképzelés.


Amúgy az egyik válaszolónak: Továbbra sem senkinek a dolga, hogy felszedjen valakit. Ha a nő akar összejönni a férfival, akkor az Ő dolga, hogy "felszedje". Ha a férfi akar összejönni a nővel, akkor értelemszerűen az övé. Nem vagyunk abban a korban, amikor egy nő ne nyilváníthatná ki a szándékát egyértelműen. Ettől nem lesz sem könnyűvérű, sem k*rv@. Az, hogy esetleg téged így neveltek, az csak egy régimódi dolog, semmi egyéb. Az nem jelenti, hogy úgy is kell lennie.

2014. aug. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

Mindig azt mondják, hogy rengeteg csalódás vár mire megtalálod az igazit, a rengeteg csalódás már megvolt, az igazi meg még sehol

Egyébként úgy látszik sok embernél így működik, ahogy mondod


Remélem sikerrel jársz

F22

2014. aug. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!