Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem sikerül megismerkednem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem sikerül megismerkednem?

Figyelt kérdés
Már 22 vagyok és szinte mindent megtettem. Online ismerkedéssel kezdtem (többé nem fogom csinálni). Több oldalra jelentkeztem még 2009-ben utána 12-ben megismerkedtem valakivel akirôl kiderült, hogy kavar (azóta sincs gusztusom ilyen tetûhöz). Reménykedtem utána a facebook-ban kezdtem hinni egészen tegnapig. Mondjuk 2008 óta van, de nem használtam igazából. Mindegy ott is próbáltam meg a való életben is. Teljesen kiábrándultam a sok bunkó pasiból, aki meg értelmes lesz@r vagy nem mer megszólítani. Ennek örömére a képeimet is leszedtem, mert volt néhány gazember aki aljas módon néhánnyal visszaélt ok nélkül. Mindent összegezve sok helyen kopogtattam, de nem is voltam igazán szerelmes mind ezek után.
2014. aug. 5. 08:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne dobd el az online tarskeresot, tobb ismerosom is azon keresztul talalta meg a tarsat.
2014. aug. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban :) mondjuk nekem szerencsére még nem volt ennyi problémám...de még én is keresem az igazit :) de hidd el te sem fogsz egyedül maradni...megfogod találni aki megbecsül, tisztel és szeret és te is így érzel majd iránta :) csak ne add fel...és ne zárkózz el teljesen az online/személyes/akármilyen más fajta ismerkedés elől, mert ki tudja, talán pont a megfelelő embert hajtod el, mert egy hülye miatt csalódtál...hidd el amikor megtaláltad az igazit és mindennél boldogabb leszel, csak nevetni fogsz ezen a kérdésen, és nem fog zavarni, hogy ez megtörtént, mert végre boldog vagy és csak a jelen és a jövő ami fontos...remélem a közel jövőben neked is sikerül megtalálnod életed párját :)


21F

2014. aug. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Hát, nekem sem jön össze :) Teljesen átlagos lány vagyok, de egyszerűen semmi sincs! Tetszek általában a fiúknak/férfiaknak, és itt meg is áll a dolog... Senki sem kezdeményez, én meg képtelen vagyok rá. Vagy ha valakivel elkezdek ismerkedni, akkor rájön hogy mégsem én kellek, hanem pl. az ex vagy más lány. Sokan mondják hogy merev vagyok, de én képtelen vagyok a férfiakkal ismerkedni, nem tudom leszólítani őket meg flörtölni velük. Félek hogy egyedül maradok, 25 éves vagyok, és nemhogy tartós, de még rövidebb kapcsolat sem akadt. Plusz nem is járok el sehova - őszintén szólva, egyrészt nincs kivel, másrészt nincs időm- a munkahelyemen, és az egyetemen akiket ismerek, már mindnek van párja...
2014. aug. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért online próbálkozol. Nem is ismerek senkit, aki ilyesmit tenne.:) Butaság is, az online a selejtek gyűjtőhelye, persze biztos van kivétel (pl. te is), de ők nem is találnak ott párt.


Járj el szórakozni (nem diszkóra gondolok feltétlen, hanem pl. Kobuci, Park, Instant), színházba, munkahelyeden nézz szét, nézz szét a networködben a szakmádban (vagy ha egyetemre jársz, akkor meg az egyetem tökéletes terep erre, kérd meg az egyik team-társad, aki tetszik, hogy menjetek el kávézni).


Annyi lehetőség van:)


27n

2014. aug. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Barbixo ***** válasza:

Én azt mondom pasi után nem érdemes futni. Te vagy a nő. Nem? Akkor? Ne te hódíts! Hagyd, hadd hódítsanak meg.

A te esetedben azt látom, hogy túlzottan akarod ezt, szinte rá vagy görcsölve. Így sohasem fogsz párt találni! Ne az lebegjen a szemed előtt, hogy neked most pasi kell. Járj el szórakozni a barátaiddal, minél többször mozdulsz ki, annál nagyobb az esély, hogy valaki szemet vet rád. :D Élvezd az életet, fiatal vagy még, ne görcsölj rá erre a dologra ennyire. A szerelmet úgysem lehet erőltetni, az jön magától. Hiszed vagy sem. :D

2014. aug. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

22 évesen ne online ismerkedj! Olyan fiatalon a többség még aktív társasági életet él a barátaival, főiskolás és egyetemi évfolyamtársaival, vagy fiatal munkatársaival ha már dolgozik... És a többség személyesen ismerkedik. Aki olyan fiatalon online ismerkedik, az vagy rosszban sántikál (kalandot keres fűvel-fával, és a net is erre egy jó lehetőség), vagy annyira defektes, hogy élőben szóba se áll vele senki, és a netre kényszerül... Ritka aki nem ilyen...


Neten komolyan társat az keres, aki már idősebb, a barátai kikoptak, és nem jönnek újabb ismerettségek, a munkahelyén sem ismerkedhet, az utcán meg nem szólít le idegeneket... Ez persze változó, de inkább úgy 27-30 év felett szokott bekövetkezni. Annál korábban nem tanácson a netetn komolyna venni ismerkedés céljából.

2014. aug. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Gyakran férfinak is néznek, mert a mellem kicsi. Nôi ruhák ellenére hosszú hajjal is ez irritál a legjobban kikészít ez is. Réginek érzem ezzel magam a mama gyakran mondja " az én koromban a 30-as osztályban egyedül a tanár úr feleségének volt ". Ciki, de a férfiak arra mennek. Megmûtetni és hízni nem fogok, mert mind a kettô borzasztó és ellent mond az életvitelemnek. Kinek is kell manapság egy agyilag 100-as sportos nô? Úgy tûnik rámöregszik ez a test. Mondjuk boldog vagyok, de valószínûleg egyedül halok meg :) .
2014. aug. 5. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!