Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalás után újrakezdés,...

Megcsalás után újrakezdés, kibékülés. Kinek mi a tapasztalata? Sikerül?

Figyelt kérdés
Nem csalt meg senki, csak a véleményekre vagyok kíváncsi!
2013. nov. 18. 14:26
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Hát, ha van esze a megcsalt félnek, akkor nem folytatja. Szerintem akinek egy kufirc többet jelent mint egy stabil párkapcsolat, az nem érdemel több esélyt.
2013. nov. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Szüleimnél működik több mint 15 éve. pedig nem futó kaland volt hanem több éves kapcsolat és fél év külön élés. Az idö öt igazolta hogy igaza volt. De ez csak akkor tud működni ha az ember ezt el tudja fogadni nem emlegeti és túl teszi magát rajta. AZ tény hogy ez aa legtöbb embernek nem megy, na nekik nem is szabad ujra kezdeni.
2013. nov. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
33%
Ha az egyik fél képes megcsalni a párját, akkor ott már nem 100%-os a szerelem/később szeretet, tiszteletről meg már ne is beszéljünk. Az elsővel értek egyet, szó szerint ez jut eszembe a megcsalásról amit irt! Én nem tudnék már megbizni a páromban ha megcsalna. Lehet sokaknak sikerül túltenni magukat rajta, de ha ez folyton előjön, felemlegetik, (én pl nem tudnám elfelejteni ha megcsalnának,de nem is akarnék együtt maradni olyannal aki átver) akkor kár az erőlködésért, az már nem egy biztos lábakon álló kapcsolat.
2013. nov. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Sikerülhet, ha mindketten túl tudnak jutni, tiszta lappal kezdeni. A csaló félnek bizonyítania kell sokat a megcsaltnak, hogy visszaszerezze bizalmát. Van akinek sikerül, van akinek nem.
2013. nov. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%

Egyén- és korfüggő.

Egyénfüggő, mert akinek nincsenek önértékelési problémái, jobban tudja helyén kezelni a dolgokat.

Korfüggő, mert 30 alatt még idelista az ember, mindent csak feketének, vagy fehérnek lát. Jellemző példa, amikor a feleség már rég megbocsátott férj hűtlenségéért, de a lány soha.

Aztán cifrázhatnánk aszerint is, hogy milyen nemű a megcsalt, stb.

2013. nov. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
#1 " Szerintem akinek egy kufirc többet jelent mint egy stabil párkapcsolat, az nem érdemel több esélyt." - ezt most melyik félre írtad? Mert hogy MINDKETTŐRE igaz...
2013. nov. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%

Megbocsájtottam neki az 1. megcsalását,hisz térden állva sírt nekem,hogy bocsájtsak meg neki,az életénél is többet érek számára,és belehal,ha elhagyom.....megbocsájtottam.


Egy évig a mennyországban éltünk,minden tökéletes volt,majd egy ártatlan napon megtaláltam a nő bugyiját az ágyunk alatt (szerintem szándékos volt a nő részéről),kék színű csipkés bugyi,nekem sosem volt ilyen....aztán összeszedtem a cuccait,és kiraktam a házam elé,menjen,én nem állok az útjába...rá két hétre kidobta a csaj,így visszaköltözött a szüleihez,most nem tudom mi van vele....


Én már nem bocsájtanék meg többet megcsalást,mert aki hajlamos rá,és egyszer meg tudta tenni,egy adandó alkalommal ismét megteszi,csak elővigyázatosabban.....

2013. nov. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
36%
Én egyszer megbocsátottam ilyesmit,mondjuk az leginkább érzelmi megcsalás volt,de a lényegen nem változtat.Kár volt,folyamatosan visszaélt a bizalmammal,mint utólag kiderült.Azóta sem bízom meg maradéktalanul senkiben,és nem is bocsánaték meg,ha sor kerülne rá.
2013. nov. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszek a mesékben! Sajnos
2014. jan. 7. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nem hiszek benne !
2014. jan. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!