Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

Volt egy barátom,ő szakított velem, és mondta hogy ha úgy lesz még megpróbálhatjuk újra..Jóban vagyok vele még mindig dumálunk meg minden de eközben egy másik srác meghívott egy italra. Szerintetek elmenjek vele?

Vagy érdemes lenne még várjak?De nem is fogok mindig rá várni,közben meg mindent elszalasztani érte.. Hisz neki nem kellettem és aki meghívott üdítőzni kedves srác, vele is szoktam beszélni,jóban vagyunk..Szerintetek mit csináljak?



2012. jan. 25. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
Neked kell eldönteni, ha szereted akk várj rá ha nem akk ott a másik..
2012. jan. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszik a srác, menj el vele, felejtsd el a másikat, de csak azért nem menj el azzal, aki elhívott, mert a másiknak nem kellesz, csak akkor, ha tényleg kedveled.
2012. jan. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak azt csalhatod meg, akivel éppen együtt vagy.
2012. jan. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Amúgy tízen éves vagyok.. pontos kórt nem írok, és igen,szimpatikus és jófej az a srác aki elhivott italra, na meg rendes, szerintem nem csinálna olyat mint az /exem/
2012. jan. 25. 20:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!