Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A mai lanyok tobbseget mert...

A mai lanyok tobbseget mert nem erdeklik a normalis fiuk? Vagy en valtozzak? (15F)

Figyelt kérdés

En normalis vagyok...normalis haj semmi extra, magas vagyok, apolom magam, jo a humorom segitokesz vagyok es jofej a csajokkal. nem vagyok ronda, atlagos vagyok

Lehet ez a baj? Hogy nem vagyok pawa, nem minden ruham bershakas, es nem vagyok leszarom tipus?

Kezdem utalni a lanyokat amiert csak az idiota f++z sz++o pawakat szeretik...


2014. aug. 19. 22:05
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Ha baráti körön belül ilyen stílusod van, nehezen jöhetsz össze velük. Mert akik bent vannak a baráti körben azok inkább a bulizósabb rámenősebb pasikat szeretik. Ezért mondom, hogy keress új barátokat, ismerkedj személyesen, több sikered lessz. :)

16F

2014. aug. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Akkor legyen valami rendes hajad (mielőtt kezdenéd, nekem 3mm mindenhol), kondizz/sportolj, ne mondj olyanokat magadról hogy jó a humorod, mert az a helyzetfelismeréstől és az intelligenciától függ, nem azon, hogx bemagoltál-e x darab vicckönyvet. A segítőkészség erény, de nem azért kell segítőkésznek lenned, hogy tetszél néhány lánynak. A jófej a csajokkal, azt kétféleképpen tudom elképzelni, vagy nyomulsz és gáz vagy, vagy pedig rosszul gondolod mire vágynak a korodbéli lányok. Az ápolom magam szép dolog, de mondjuk egy közepes árú parfüm az axe dezodor helyett tud adni egx karaktert. A ruhákban ugyanez, ez a sok divat márka a lelki szegényeknek való, stílusosak legyenek a dolgaid elsősorban, és minőségiek, harmadik a márka, de a bershka nem márka, ahogy a zara is aligha, talán az és a h&m az alsó határ. Nem kell drága dolgokban járni, csak álljon jól. Nem kell leszarom típusnak lenni, de azért egy punci se legyél. Összességében: arany középút mindenben, koma!
2014. aug. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Sportolok es mindenki kedvel csak a csajok ilyen erthetetlen k++vak es senki se igazodik ki rajtuk -.-
2014. aug. 19. 22:22
 14/21 anonim ***** válasza:
12# vagyok ha gondolod írhatsz egy üzit, segítek boncolgatni a témát, hátha találunk valami okot.
2014. aug. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Normalis hajam van amugy

Nem ilyen agyon zselezett szar

2014. aug. 19. 22:24
 16/21 kzsol ***** válasza:
És ha hölgyekkel beszélsz halgasd meg őket! Érezzék hogy törődsz velük! Hol bróbálkozol? Pl. Engem osztálytársaim leseszarnak de a másik suliba járó csajok akik az inteligens réteget képviselik! Nem tudom én milyen pasi vagyok helyesnek tartanak és +-nak mondják a szőke hajamat és kék szememet! Igaz pont az mond mást aki nekem jön be
2014. aug. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos van egy nagy réteg, akik leszarják a normális (átlagos?) fiúkat. Most a kérdésedre kb kétféle típusú válasz lesz: aki vagy kifogta a kivételeket (merthogy vannak) vagy pedig helyes és jó a dumája, az írja majd, hogy nincs így, simán be lehet csajozni, szinte bárkivel, könnyű dolog. Aki viszont nem ezeket a lányokat fogta ki (én is) az azt írja, hogy igazad van, ugyanis igazad van.

Elég szar látni, amikor a páwa, swag-yolo, vagy mi a francoknak, vagy a beképzelt, nagyképű egyedeknek van sikerük. És - kár is szépíteni - főként ezeknek van sikerük, kivétel persze van. Ezt én is tapasztalom, nagyon is zavar, de nem tudok ellene mit tenni. Nem akarok olyan lenni, mint akiket leírtam. Persze lehet, hogy így túl unalmas vagyok, vagy nem vagyok elég menő.

És ezt nem siránkozásnak, vagy önsajnáltatásnak szánom, ha úgy vesszük, egy kivételt már én is találtam, volt is csajom, az már más kérdés, hogy utána becsapott.

Nyilván bennem is van a hiba, amiért nincs ez a dolog másképp, de nem tudom, hogy ha nem ez, akkor mi lehet.

17/F

2014. aug. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Hát, te döntesz. Vagy marad a stílusod és a normálisabb lányokat keresed vagy bekeményítesz, megjátszod magad és te leszel az alfahím, viszont akkor a csajok sem önmagadért szeretnek. Vagy elkezdesz egy teljesen más ismerkedési módszert, beszélgess, csak úgy random lányokkal és szépen kialakul egy teljesen más társaság.
2014. aug. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Mivel en nem vagyok helyes ezert nem merek random csajokkal ismerkedni
2014. aug. 19. 22:59
 20/21 kzsol ***** válasza:
Más a te véleményed magadról mint a hölgyeké
2014. aug. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!