Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A mai lanyok tobbseget mert...

A mai lanyok tobbseget mert nem erdeklik a normalis fiuk? Vagy en valtozzak? (15F)

Figyelt kérdés

En normalis vagyok...normalis haj semmi extra, magas vagyok, apolom magam, jo a humorom segitokesz vagyok es jofej a csajokkal. nem vagyok ronda, atlagos vagyok

Lehet ez a baj? Hogy nem vagyok pawa, nem minden ruham bershakas, es nem vagyok leszarom tipus?

Kezdem utalni a lanyokat amiert csak az idiota f++z sz++o pawakat szeretik...


2014. aug. 19. 22:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Hidd el, nem mindenki. Én utálom őket. Szerintem ne változz meg.
2014. aug. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Ők mondták neked, hogy nem jössz be nekik? Vagy csak azt gondolod azok alapján, ahogy legyeskednek az "ilyenek" körül?

Lehet már rég voltam ennyire fiatal, de nekem sikerült mindig összeszednem azt, akit szerettem volna, kompromisszumok nélkül.

2014. aug. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Szerintem ne valtozz, meg kulonben is raersz meg csajozni :) a 15 eves lanyok szerintem a 16-20 eves sracokat keresik most
2014. aug. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

#2-es probalkoztam par lanynal tobbnyire kevesbe szepekkel, de azt mondtak nem vagyok az esetuk. Az osszes ezt mondta

Az egyik csajnak 2 nap mulva pawa fiuja lett..es ez elszomorit

2014. aug. 19. 22:09
 5/21 A kérdező kommentje:
#3-as lehet hogy raerek de neha megol az a tudat hogy senki sincs mellettem:(
2014. aug. 19. 22:09
 6/21 anonim ***** válasza:
Attól függ, hol ismerkedsz. Ha osztálytársaid szard le őket. Menj ismerkedj személyesen, tinilányoknál tuti siker. Egyébként vannak normális lányok, csak meg kell őket keresni. A bunkókat a legkönnyebb megtalálni, ha normális tinilányt keresel, akkor ne diszkókba, meg brutális bandákba keresd. Menj parkba, strandra, cukrászda, könyvtár, könyvesbolt, utca stb...
2014. aug. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Nem diszkozok meg nem balhes a bandam

Van barati tarsasagom veluk logok

Most is tetszik egy lany de 100000% hogy en nem jovok be neki

2014. aug. 19. 22:13
 8/21 kzsol ***** válasza:
Van kivétel :) a k*rvákkal ne foglalkozz vannak igazán normális (kedves,szép,joalakatú) hölgyek! És ők igen is szeretik a helyes normális srácokat! Barátkozz a hölgyekkel és akkor fogg kiderülni hogy az ő szemükbe jó fej vagy e! Én is ezt csinálom és megéri! Ha tetszik valaki a hölgy barátok sokat segitenek! 14/F
2014. aug. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Epp ez az hogy mar semmi onbizalmam ismerkesni mert baratsagzonaba maradok,csak azert mert nem vagyok helyes, es nem szarom le oket...
2014. aug. 19. 22:16
 10/21 anonim ***** válasza:
küldj képet :)
2014. aug. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!