Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem sikerül soha barátnő...

Miért nem sikerül soha barátnőt találnom? Mit javasolnátok nekem, miben változzak? Részletek lenn.

Figyelt kérdés

Főleg neten próbáltam eddig mert személyesen nem voltam még annyira sem megy. Az sem túl jó, hogy megváltozott tavaly a honfoglaló, mert ott egész sok emberrel sikerült beszélni, volt akivel találkoztam is, de végül nem lett belőle kapcsolat. Azt kell rólam tudni, hogy nem vagyok félénk, de bizonyos helyzetekben pl. ha idegen lányt kéne táncra felkérni az nem megy. Egyébként volt már kapcsolatom, de annak közel 4 éve vége lett. Amúgy lányok írhattok privátban nyugodtan, főleg Miskolc környékiek.


22/F



2014. júl. 25. 10:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
36%

Rohadt gyorsan menj ki a napfényre és a valóságban ismerkedj nőkkel.

Nappal a buszon, az utcán, a boltban. Este szórakozóhelyeken.


Azért nem sikerül barátnőt találnod, mert gyáva vagy a valóságban kezdeményezni nőkkel, miközben szinte az az egyetlen hatékony járható út.

2014. júl. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
emberek közé szoktál-e járni? gondoltál-e vmi képzésre, tanfolyamra? idegen nyelv, stb?
2014. júl. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
38%

de ne már, ez kicsit gáz szerintem


mi veszteni valód lenne, ha oda mennél egy idegen lányhoz? azon kívül, hogy ha nemet mond akkor azzal kicsit lehúzza az egodat, semmi


sose értettem mi jó a neten ismerkedésben..

-azt hazudhatsz össze vissza amit akarsz

-lehet hogy amikor chateltek akkor jól el vagyok, de ez még nem jelenti azt hogy ez élőben tudtok beszélgetni

-magának az embernek teljesen más hatása van rád ha ott áll előtted mint ha ír


szóval ha úgy vesszük akkor igazából nem tudod megismerni igazán abból hogy chatelsz vele, az nem teljesen, de majdnem ugyan olyan mintha egy idegen emberrel találkoznál/beszélnél, és az megy?


azt értem hogy írásban könnyebb megkérdezni, hogy el megy-e veled valahova, de azt mindenki tudja

de személyesen elhívni az ügye már nem olyan könnyű,

én például nagyon értékelem ha egy srác összeszedi magát, és odajön hozzám és elhív, lehet hogy nemet mondok, de nem fogom gáznak tartani :), ha ugyan ezt facebookon csinálja akkor már igen

2014. júl. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
a valóságban is tud bárki hazudni.
2014. júl. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%

Mikoze ennek a napfenyhez? A legjobb bulik este vannak. ^^


En olyan csajt keresek, akivel akar egyutt lehet kockulni.


Kicsit irigylem az egyik sracot aki a baratnojevel Diablo 3-azik.

2014. júl. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

4:

Nem a hazugsággal van a gond, hanem az eséllyel, hogy lelepleződik a hazugság.


Kigyúrt, kopasz néger férfi vagyok 25 centis farokkal, 2 méteres magassággal, 100 kg súllyal. Van 200 millió forintos vagyonom és egy cég, amit én vezetek. Jobbnál jobb fehér magyar lányokat dugok meg napi rendszerességgel.


Szerinted az ilyen és ehhez hasonló kaliberű kijelentésekről élőben vagy neten lehet eldönteni, hogy igazak-e vagy sem?


A valóságban az emberek sokkal inkább vannak arra "kényszerülve", hogy igazat mondjanak az elejétől.

2014. júl. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
1. és 2.-es válaszoló: remélem minél hamarabb találkoztok közelről egy baszott nagy tehervonattal/kamionnal közelről. A többieknek köszi a választ.
2014. júl. 25. 13:09
 8/16 anonim ***** válasza:

Érvekkel és tanácsokkal teli válaszra miért kell hülyén reagálni?


Azért nem találsz barátnőt, mert gyáva vagy a valóságban kezdeményezni.

Illetve ki kellene menned az utcán nap közben és estére szórakozóhelyeken ismerkedni lányokkal.


Ezekkel mi a baj?

2014. júl. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Szerintem normálisan tettem fel a kérdést és normális választ vártam el. Mi ezzel a probléma? Helyette kaptam egy választ egy bunkótól
2014. júl. 25. 13:14
 10/16 anonim ***** válasza:

Adtál magadról egy leírást, amiből azt állapítottam meg hogy gyáva vagy.


Leírtam hogy miért gondolom ezt. Azért, mert nem mersz a valóságban, személyesen kezdeményezni a nőknél.

Leírtam, hogy ezen a saját érdekedben változtatnod kell, különben örökre az lesz a helyzet, mint ami most.


Ezzel mi is a baj? Te nem értesz egyet azzal, hogy gyáva vagy, ha ismerkedésről van szó? Az első dolog a beismerés. Ha nem is itt, de legalább önmagad számára majd. Vagy te minek neveznéd ezt a viselkedést, ha nem annak, aminek én?

2014. júl. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!