Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan valtozzak meg, mert...

Patricii kérdése:

Hogyan valtozzak meg, mert egy sz. R embernek érzem magam?!

Figyelt kérdés
Ngayon csendes vagyok meg szégyenlős, és akkor az emberek ilyennek ismertek meg és tudják, hogyha azt mondják, hogy csináljam ezt meg azt, akkor én megteszem. Mindig csak kell hallgassak, ha a barátnőm rámordibál, akkor kell hallgassak, mert félek töle, hogy szoljak vissza, mert a földig söpör. Annyira félek attól, hogy majd nme lesznek emberi kapcsolataim, mert gyenge vagyok és mindenki elfog felejteni..Szerintetek mit változtassak, mert nem akarod ilyen maradni.. :(

2014. márc. 15. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
hozz egy kávét.
2014. márc. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
bocsi a helyesirási hibákért, mert nagyon gyorsan irtam.
2014. márc. 15. 21:16
 3/8 anonim válasza:
Félő, hogy itt nem fogsz normális válaszokat kapni a kérdésedre.
2014. márc. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. márc. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egy jó tanács:

Állj ki magadért!!!

2014. márc. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

na jó tanács: ha úgy érzed kihasználnak a sarkadra kell állnod, és azokon segíts vagy légy kedves, akik úgy érzed megérdemlik,nem pedig parancsra.Vagy haverkodj olyanokkal akik megvédenek,és elfogadnak annak aki vagy.

Értékes nem attól leszel ha nagy a szád,de ha nem állsz ki magadért akkor vedd körül magad olyanokkal akik kiállnak majd érted.Ne hagyd hogy a véleményük a te véleményed legyen.Önálló gondolatok.Nyomás alatt önmagad lenni.Mindenkinek nagyon fontos,nem csak neked de valaki gyengébb valaki erősebb.


de a legjobb tanács,légy türelmes.13évesen nehéz az élet.:D

2014. márc. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok kedves utolsó.
2014. márc. 15. 21:25
 8/8 anonim ***** válasza:
de te fiú vagy vagy lány? a barátnőd az a partnered, vagy csak egy barátnő ami a lányoknak van?
2014. márc. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!