Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Gátlásos vagyok. Hogy változza...

Gátlásos vagyok. Hogy változzak meg?

Figyelt kérdés
Üdv! Már rég óta küzdök ilyen-olyan gondokkal.. kissebbségi komplexusom van, gátlásos vagyok.. Akik tetszenek lányok, azokkal nem találom meg a közös hangot nem tudom, hogy mit mondjak feszült vagyok közben. Újakhoz meg csak úgy nem merek oda menni, mert egyszerűen félek a megalázó elutasítástól. Ma is én alig tudok beszélgetni a lánnyal, aki bejön oda ülnék, váltunk 2 szót elül.. bezzeg a haverom odamegy jópofizik mosolyog stb.. az bejövős. Én meg szolíd, távolságtartó csöndes vagyok és egyszerűen semelyik lánnyal se találok közös hangot, amelyik tetszene!!!!! Pedig volt, hogy odajöttek, volt, hogy megpróbáltak beszélgetni nem megy.. A frabcki van már magammal legszívesebben megölném magam.. 14/F

2013. okt. 21. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Nyugi, van még sok-sok éved ismerkedni, majd belejössz.


Addig menj sportolni valamit, legyen hobbid, érdeklődési köröd, no és persze tanulj rendesen.

2013. okt. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ahelyett, hogy azon vernyákolsz, hogy de szar neked, állj a tökeidre. Szerinted a csajok ezt szeretik, hogy, jajj én nem tudom mi legyen, olyan izé az életem, olyan vagyok, hogy... B+ változtass magadon. Növessz szőrt a f***od köré és légy kicsit határozott. Tudod mi érdekel, mit szeretsz csinálni? Akkor keresel szépen egy olyan csajt aki szintén ilyen, vagy legalább vevő rád. Nem parázol, mert a csajok nem harapnak, ha te irányítasz akkor nyert ügyed van. Határozottság, céltudatosság, és ne nyavajogj, mert nem egy vértelen f***ú b**eráns vagy, hanem lassan férfi.
2013. okt. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ha megölöd magad nem látod a Hobbit második részét.

a kissebbségi komplexusra a legjobb megoldás a sport.

amúgy meg ne parázz, még pici vagy, majd kinövöd.

2013. okt. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Neki kell állni célokat kitűzni magad elé, és ha azok sikerülnek nagyobb önbizalmad lesz. Legalábbis én megpróbálok így tevékenykedni. Igaz, hogy a csajozásban továbbra sincs semmi sikerem, de legalább az életem többi részén jól állok. (Bár ez egyben kissé frusztráló is, hogy csak abban nem értem még el semmit, amire igazán vágyom, de hát ez van.)
2013. okt. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Copyzd le a haverodat.
2013. okt. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!