Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem sikerül soha barátnő...

Miért nem sikerül soha barátnőt találnom? Mit javasolnátok nekem, miben változzak? Részletek lenn.

Figyelt kérdés

Főleg neten próbáltam eddig mert személyesen nem voltam még annyira sem megy. Az sem túl jó, hogy megváltozott tavaly a honfoglaló, mert ott egész sok emberrel sikerült beszélni, volt akivel találkoztam is, de végül nem lett belőle kapcsolat. Azt kell rólam tudni, hogy nem vagyok félénk, de bizonyos helyzetekben pl. ha idegen lányt kéne táncra felkérni az nem megy. Egyébként volt már kapcsolatom, de annak közel 4 éve vége lett. Amúgy lányok írhattok privátban nyugodtan, főleg Miskolc környékiek.


22/F



2014. júl. 25. 10:11
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Örökre biztos, hogy nem lesz ez a helyzet. Egyébként nagyon ráérsz válaszolgatni. A való életben is ennyire boldogulsz vagy csak itt vagy kemény?
2014. júl. 25. 13:24
 12/16 anonim ***** válasza:

Nem fogom hagyni hogy személyeskedés felé tereld a dolgot. Te kérdeztél magadról. Nem én kértem mások véleményezését.


"Örökre biztos, hogy nem lesz ez a helyzet."

Persze hogy nem, ha változtatsz magadon. Ha megtanulod, hogyan kell csajozni a valóságban. Ha bátorságot gyűjtesz ahhoz hogy személyesen menj oda egy neked tetsző lányhoz valahol. Ha megtanulod mi az a stílus, viselkedés, testbeszéd, mik azok a szavak amik vonzalmat keltenek a lányokban. De ezekért mind tenned kell. Semmi nem fog csak úgy az öledbe hullani és senki nem fog csak úgy "magadért" beléd szeretni (ahogy senki másba sem).

2014. júl. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Mert a neten tortent dolgok nem valodiak?


Te most tenyleg irsz vagy mindez a kepzeletem szulemenye?


Netes tarskereson keresztul hogy talalhat egymasra ket ember, ha a valosagban a te szavaiddal elve gyavak?


Miert fontos szamodra a fizikai vilag?

Jartal az elmult evekben olyan szorakozo helyekre amik a fiatalok szamara kozkedveltek?


Nem azert, en is el szoktam jarni szorakozni, de az ottani nok tobbnyire nem szimpatikusak az adott helyzetben.

2014. júl. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
2014. júl. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszi, megnézem.
2014. júl. 25. 16:04
 16/16 anonim ***** válasza:

13:


"Mert a neten tortent dolgok nem valodiak?"

Nem kell magyarázni, miért alárendelt a netes ismerkedés a valódihoz képest. Nem úgy lehet csábítani, vonzalmat kelteni és kialakítani, mint a valóságban. Nem úgy halad az ismerkedés üteme, mint a valóságban. Persze ha valaki alapvetően arra vágyik, hogy heteket, hónapokat beszélgessen valakivel, mielőtt egyáltalán látja, akkor a netes ismerkedés való neki. (Már próbáltam mindkettőt, ebből szűrtem le ezeket a különbségeket.)


"Netes tarskereson keresztul hogy talalhat egymasra ket ember, ha a valosagban a te szavaiddal elve gyavak?"

Úgy, hogy egy férfi egy netes társkeresőn szétküldi ugyanazt a levelet 100 nőnek (amiből 10 válaszol, amiből 5-nek szimpatikus, amiből a végén 1 lesz). A valóságban meg haláláig nem fog odamenni soha 100 nőhöz. Ahhoz nem kell töredék annyi bátorság sem, hogy valaki neten írjon valakinek, aki nincs ott, mint odamenni egy hús-vér emberhez.


"Jartal az elmult evekben olyan szorakozo helyekre amik a fiatalok szamara kozkedveltek? Nem azert, en is el szoktam jarni szorakozni, de az ottani nok tobbnyire nem szimpatikusak az adott helyzetben."

Ezt megértem és el is fogadom ha így gondolod. Viszont a való világban sem csak a szórakozóhelyeken való ismerkedés létezik. Ha az éjszakai kultúrát túl durvának találod, akkor egyszerűen ismerkedj nappal. A buszon, az utcán, a boltban, bárhol, ahol vonzó nőt látsz. Nappal sokkal másabb a viselkedése egy nőnek, mint este szórakozóhelyen.

2014. júl. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!