Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez lenne a friendzone? Ezt...

Ez lenne a friendzone? Ezt minek nevezzem? 19/F

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel nyár eleje óta beszélgetek. Ő írt rám fb-n először. Legelején elakart hívni bulizni de nem tudtam elmenni. Később ugyanúgy írt szinte naponta,mondta hogy meséljek magamról,milyen lányok jönnek be,van-e most barátnőm, ha rossz napom volt felvidított.Jóba lettünk.Aztán mondta h találkozzunk. Találkoztunk is személyesen közben kiderült hogy van barátja aki 20 évvel idősebb nála.Mikor találkoztunk nagyon jól éreztük magunkat. Ezt ő is mondta másnap hogy milyen jó volt. Megölelt,mikor együtt utaztunk hozzámbújt de csók nem volt.Később azt mondta találkozhatnánk máskor is.Kb. 2 hete viszont mikor írok neki alig válaszol ha elkezdünk beszélgetni közben otthagy nem válaszol. Meg az elején ő is írt magától most meg már nem de ha én írok neki akkor mindig egy kicsit beszélünk de utána otthagy. Nem értem.Van amikor meg se nézi az üzenetem. Barátja valahogy megtudta h találkoztunk. Lány annyi idős mint én.

2014. aug. 12. 23:24
 1/5 Marc Bolan ***** válasza:
A pali biztos nem helyeselte... Szerintem ne írj neki.
2014. aug. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mai napig beszélünk csak már nem úgy mint az elején. Valami megváltozott rákérdeztem és nem én bántottam meg.
2014. aug. 12. 23:35
 3/5 anonim ***** válasza:
MENEKÜLJ
2014. aug. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elgyengült a leányzó elcsavartátok egymás fejét elkezdtetek kavarni csak hát...foglalt!Igen lehet hogy megtudta a barátja de az is lehet ő gondolta meg magát mégse szeretne félrelépni.Ezt nevezd annak hogy kedve lett volna megcsalni a barátját de mégse jött össze mert vagy lebukott vagy nem volt elég bátorsága.Inkább ismerkedj olyannal akinek nincs senkije tisztább ügy.
2014. aug. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez a barátzóna dolog nagyon ritkán működik különösen akkor nem ha valakinek már társa van.Előbb utóbb valaki kiakar kezdeni a másikkal.Persze lehet mondani legyünk barátok de ez hülyeség sablon szöveg.Barátság legritkább esetben működik ha régóta tart 2 ember között gyerekkorból indul és sose volt vonzalom.
2014. aug. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!