Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Srácok ti szoktatok friendzone...

Srácok ti szoktatok friendzone kategóriába sorolni lányokat? Hogyan lehet úgy közeledni egy srác felé, hogy ne ijesszem el, hanem egyenlőre csak ismerkedés szempontjából beszélgessünk?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy van egy srác, aki tetszik, de nem tudom, hogy bejövök-e neki. Évek óta ismerjük egymást, időközben neki volt egy komoly kapcsolata, el is jegyezte a lányt, de aztán szakítottak, és azóta nincs senkije. Nekem meg nyáron ért véget egy majdnem egy éves kapcsolatom, és most nyár végén elkezdtünk beszélgetni, és szimpatikus. De nem szeretném elijeszteni magamtól, csak szimplán ha szeretném megismerni, hogy közeledjek felé? Nem tudom, hogy hogy tekint rám, de én érdeklődöm felé :)

Akinek van tanácsa, azt megköszönöm!



2013. szept. 8. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy lányra két esetben tekintek barátként:

1. Nagyon szimpatikus, de nem jön be külsőleg.

2. Nagyon szimpatikus, de jóval fiatalabb nálam.

2013. szept. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A külsőmmel speciel megvagyok elégedve, nagy korkülönbség sincs, ő nemrég lett 23, én meg pár hét és 22 leszek.

Csak nem tudom, hogy elhívjam-e valahová ismerkedés szempontjából.

2013. szept. 8. 14:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Írj rá facebookon és kezdjetek el dumálgatni. Ha félénk srác, akkor is lépni fog idővel.
2013. szept. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!