Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Buszmegállóban megtetszett...

Buszmegállóban megtetszett egy roma srác. Hogyan ismerjem meg?

Figyelt kérdés

Többször is látom, még azt is tudom hogy hol száll le a buszról.

16/L



2013. szept. 6. 22:01
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Sehogy, ha jót akarsz magadnak.
2013. szept. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
tedd ki a fuxodat és az vonzani fogja
2013. szept. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Majd megismered, ha viszi a biciklidet.
2013. szept. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Há drágá szíp testvírem hogy egyem a lépedet, há de ráj csávó vágyókl! De szíp áz á Róleksz a kezejeden hogy a nap süsse ki az epédet!
2013. szept. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
Ha nem akarod,hogy kizsebeljen a mocskos cigány nagy ívbe kerüld
2013. szept. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
Játssz az "ájfónodon" előtte, rögtön közeli ismeretségbe kerültök!
2013. szept. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem semmi baj nincs azzal, ha valaki roma, legalábbis akkor, ha amúgy normális.

Szóval szerintem elõször valahogy azt kéne kiderítened,hogy emberileg normális-e a srác, aztán próbálkozhatnál az ismerkedéssel, pl. hogy ott szállsz le a buszról, ahol a fiú, aztán valamilyen ürüggyel megszólítod.

Remélem tudtam segíteni! :)

2013. szept. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%
Egyébként nem kell midnenkit rögtön elítélni. Lehet hogy a roma srác 100x rendesebb, mint nagyon sok magyar pali. Ismerek becsületes, dolgos, rendes, segítőkész, ápolt ciányokat, akik százszor különbek mint más ismerőseim. Nem kell tehát általánosítani. Lehet magyari is jó is rossz is, cigány is jó is rossz is, zsidó is jó is rossz is, stb.
2013. szept. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 megmondo007 ***** válasza:
52%

úgy imádom ezt a de nekem va egy olyan ismerősöm bla bla bla liberális maszlag, attol hogy egy rendesebb nem kell felértékelni. az összeset mert az nagyobb hiba mint a beskatuj

ázás... mikor fógjátok fel hogy az álltalánosittás az átlagvonás nem pedig összevonás,

2013. szept. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Majd ha őket is kirabolják és megerőszakolják, esetleg fojtogatni fogják:) remélem mihamarabb:)
2013. szept. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!