Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Roma srác (előítéletektől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Roma srác (előítéletektől kíméljetek! )?

Figyelt kérdés

Szerintetek lehet valami egy magyar, 16 éves lány, és egy roma, de jófej, 17 éves srác között??

Még nem beszéltem vele konkrétan, barátnőm osztálytársa, és ismerősöm is fb-n, de ráírni nem szeretnék!

Múltkor szólt osztálytársam, hogy nagyon bámult, és komolyan elgondolkodtam, hogy mi lenne, ha... :P

A baj csak főként az, hogy a szüleim eléggé előítéletesek, lenézőek a romákkal szemben, és szerintem engem el is üldöznének itthonról. A srácon látszik, hogy nem a "nagymenő vagyok, menekülj előlem...", hanem jófej, kedves a barátnőm állítása szerint is! 16L



2012. ápr. 9. 14:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
80%

Gettóban nőttem fel ,így azt tudom mondani, hogy átlag feletti a szexuális igényeik.

Szóval ha van puncid, már teljesült minden feltétel!


(és ez nem rasszizmus, ez élettapasztalat)

2012. ápr. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
72%
Tök mind1, én speciel az életbe nem nyúlnék még bottal se olyan csajhoz aki kavart egy koszos rétinégerrel, mert hányingerem lenne tőle. 21/F
2012. ápr. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
89%
Valakit nagyon megsértettetek :D le is pontozott titeket. Én amúgy egyet értek mindenkivel aki írt, fel is pontozlak titeket.
2012. ápr. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
85%

57-es.

én meg felpontoztalak.

2012. ápr. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
98%
Nem értem mi ez a sok 0% szinte az összes válasz helytálló volt és nagy igazság tartalmú.
2012. ápr. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

csak úgy mondom, hogy a 14:12-es választ pontoztam le, a többit nem!


De amúgy köszi a válaszokat, elgondolkodtam rajtuk! :/

2012. ápr. 9. 14:31
 7/22 anonim ***** válasza:
89%
itt jártak a cigány fajvédők, a válaszok százalékain meglátszik :D
2012. ápr. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
92%
Csak lepontoz, de nem védi a fajtáját. Biztos most nincsenek ott a tesói.
2012. ápr. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
85%
Rétiniggerrel soha! jól jegyezd meg
2012. ápr. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
10%

azért ne haragudjatok, de undorító, hogy mekkora rasszizmus van Magyarorszagon. Én már nem lakom ott, de azért figyelembe kell venni, hogy attól még, hogy mondjuk apám pl tök hülye, semmi nem érdekli, csak a pénzt szórja, állatokat kínoz, iszik meg ilyesmi, attól én még nem feltétlenül vagyok olyan, pedig a "véremben van", nem?

Na de ez csak egy példa volt. Attól még, hogy roma lehet rendes. Meg kell ismerni kicsit közelebbről. én sem szívlelem őket annyira, eléggé félek tőlük(most már hàla ég nincs rá okom), de biztos vagyok benne, hogy attól még, hogy nem "nagy-magyar", lehet valaki rendes és tisztességes. Különben is utàlom ezt a nagy magyarságot, meg gárdistákat meg egyéb ilyen ökörségeket.

Sok a primitív ember ott, hiába a nagy "fajtisztaság"

Kérdezô, szerintem próbáld megismerni, aztán meglátod;)

2012. ápr. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!