Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Roma srác (előítéletektől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Roma srác (előítéletektől kíméljetek! )?

Figyelt kérdés

Szerintetek lehet valami egy magyar, 16 éves lány, és egy roma, de jófej, 17 éves srác között??

Még nem beszéltem vele konkrétan, barátnőm osztálytársa, és ismerősöm is fb-n, de ráírni nem szeretnék!

Múltkor szólt osztálytársam, hogy nagyon bámult, és komolyan elgondolkodtam, hogy mi lenne, ha... :P

A baj csak főként az, hogy a szüleim eléggé előítéletesek, lenézőek a romákkal szemben, és szerintem engem el is üldöznének itthonról. A srácon látszik, hogy nem a "nagymenő vagyok, menekülj előlem...", hanem jófej, kedves a barátnőm állítása szerint is! 16L



2012. ápr. 9. 14:02
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
86%
Előző te nagyon el vagy tévedve. Szerinted, aki nem szereti a cigányokat az nagy-Magyar? Komolyan kicsit olvass már utána a dolgoknak. Ez olyan mintha a világon csak szegény ember lenne, akinek kajára sincs pénze, meg gazdag, aki a pénzben fürdik.
2012. ápr. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
94%

Most nem előítéletből mondom, de tényleg jobban jársz ha nem kezdesz ki vele. Nagy a szexuális igényük, és ha megbántod őt vagy bármi rosszat teszel elég ha telefonál a családjának aztán 30 an fognak téged terrorizálni. Én elég sokáig laktam olyan helyen ahol csak cigányok laktak a környéken és az utcába még rajtunk kívül kb 2 magyar család és ennyi. Igaz én jóba voltam velük, nem kerestem a bajt és szerencsére mertem magam biztonságban érezni, de amikor balhékról hallottam vagy a közelben voltam így tehát hasonló kapcsolatokból voltak ezek a bajok amibe te is beleszeretnél kezdeni akkor ott baj szokott lenni. És nem avatkozhattam bele mert akkor végem lett volna.

Az lehet hogy kedves és normálisnak tűnik, de sajnos kiszámíthatatlanok nagyon, nem érdemes belebonyolódni a dolgokba. Meg ugye a szüleid sem véletlenül ítélik el őket tudják hogy ez mivel járna. Nem akarlak megbántani de én meg a többi előttem szóló is csak figyelmeztetni akar arra hogy mikkel járhat ez a dolog. Másrészt lehet hogy a srác családja sem örülne ha egy magyar lánnyal kavarna szóval ezt sem árt beleszámítani.

2012. ápr. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
93%
Nekem is vannak jó fej roma ismerőseim, de ha egy pici dolog van amiben nem ért egyet, akkor már előjön belőle az agresszivitás és a bunkóság. Alapvetően nincs vele baj, de kilehet belőle hozni azt a tipikus c-t.
2012. ápr. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se állj össze cigánnyal.

Én is utálom őket, de nem azért mert fujj cigány, hanem mert 99%-uk úgy viselkedik,ahogy. Megkapták a lehetőséget hogy beilleszkedjenek és normálisan éljenek, de a legtöbbjük képtelen erre. Olyan környéken lakok, ahol rengeteg van, sötétedés után rettegnem kell egyedül, stb... Alapjában véve a rasszizmust én is utálom, nem a bőrszín a fő ok, sajnos magyar emberben is vannak ugyanilyen gusztustalan hagynemondjam mik...

De visszatérve a pasi témához: egy régi barátnőm összejött egy cigány sráccal. Az elején nagyon kedves,aranyos volt, még nekem is szimpatikus volt. Csak aztán később egyre inkább előjött az a jellem... a végén már verte is szegény barátnőmet, illetve eléggé szánalmas, tipikusan 'cigányos' volt az egész.

Persze nem mondom, hogy minden cigány ilyen, mert biztos van egy két kivétel... csak elmondtam az én(vagyis barátnőm) tapasztalatát, hogy hiába tűnik rendesnek..:/

2012. ápr. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
88%
A cigány félúton van az ember, és a majom között. Tehát 1 fokkal jobb annál, mintha pl egy csimpánzzal járnál.
2012. ápr. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
84%

én a helyedben nagyon-nagyon-nagyon-nagyon vigyáznék !!!


"a szüleim eléggé előítéletesek", vajon miért?


Barátnőjét futtatta

[link]

Agyonverte magyar barátnőjét

[link]

A vécében akart közösülni a fiatal lánnyal

[link]

Feldarabolta és megfőzte fehér barátnőjét

[link]


Kőszeg: halálos fenyegetések, folyamatos balhék

[link]


stb

stb

stb


nyilván vannak köztük sokan akik teljesen rendesek, de én a helyedben nagyon megfontolnám!

2012. ápr. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
94%

Eléggé szomorú hogy kitörölték a válaszom pedig az igazságot írtam le. Tehát...

Nem mindegyik cigány lop, csal, nem mindegyik nagypofájú, erkölcstelen, inkorrekt. De sajnos a többségük igen, AZ!

És ne mondjátok nekem hogy nem... Az egyik barátomba belekötött egy, mert tetszett neki a fülhallgatója, ő meg nem adta oda, mire a cigány ütni készült... Viszont a barátom több volt annál minthogy hagyja magát, tudott ő ütni, rúgni... Ezért hát ájulásig verte a kis mocskot... Másnap jöttek a 120 kilós haverjai és megkéselték... Ezek után ne merjétek nekem azt mondani hogy normális emberek... Szánalmas égetnivaló mocsok a többség... Van egy-két kivétel, de ritka... Erre még rá hogy egyszer betörtek hozzánk... És hát ki nem néz híradót, nyugdíjasokat is van pofájuk megverni... Beteg ÁLLATOK, nem többek, ÁLLATOK! Semmivel nem lenne kevesebb a világ nélkülük, sőt... Na, pontozzatok le, nem érdekel, én leírtam az igazságot...

Üdv...!+-

2012. ápr. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
36%
Magyar lány vagyok. 15 évesen én is összejöttem egy cigány fiúval. Három évig voltam vele,de a kapcsolat nem volt komoly. Ő az a tipikus agresszív cigány volt. De nekem szerencsém volt, mert velem nem. Sokszor volt, hogy odavágtam neki, hogy ezt utálom benne, hogy cigány ő is meg a családja is. És csak annyit mondott, hogy jó, de ezt a családja előtt ne mondjam. Ha más mondta ezt neki akkor már nem volt elnéző. Soha nem féltem tőle. Most 25 éves vagyok és ismét felbukkant a semmiből és én most se félek tőle és bátran mernék vele talizni úgy, hogy ennyi év eltelte után megint ezzel indítottam, hogy mi a bajom vele. Szóval azt mondom kedves kérdező, hogy ismerd meg ha kicsit is tartani fogsz tőle akkor ne foglalkozz vele.
2012. ápr. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
92%
kedves tizedik, sajnos vannak olyan népcsoportok akik hajlamosabbak a bűnözésre, mint a többi
2012. ápr. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Ájron ***** válasza:
100%
10 000 Romából egy ha ér valamit akkor már túl optimista voltam. ha ő pont ilyen, akkor mázlid van. ha nem... akkor Fuss!
2012. ápr. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!