Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Roma srác (előítéletektől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Roma srác (előítéletektől kíméljetek! )?

Figyelt kérdés

Szerintetek lehet valami egy magyar, 16 éves lány, és egy roma, de jófej, 17 éves srác között??

Még nem beszéltem vele konkrétan, barátnőm osztálytársa, és ismerősöm is fb-n, de ráírni nem szeretnék!

Múltkor szólt osztálytársam, hogy nagyon bámult, és komolyan elgondolkodtam, hogy mi lenne, ha... :P

A baj csak főként az, hogy a szüleim eléggé előítéletesek, lenézőek a romákkal szemben, és szerintem engem el is üldöznének itthonról. A srácon látszik, hogy nem a "nagymenő vagyok, menekülj előlem...", hanem jófej, kedves a barátnőm állítása szerint is! 16L



2012. ápr. 9. 14:02
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
94%
A 10. válaszolónak csak annyit, hogy naiv, nem itt él közöttük, és nem ismeri a romákat. Nyilván nem alaptalan ez a gyűlölet, nem a bőrszínükkel van bajunk, hanem a viselkedésükkel. Mivel csekély lehet a normális cigányok száma, ezért nem érdekel, általánosítok! Sajnos a munkám által, volt szerencsém megismerni őket. Egy rendes, becsületes romát se ismerek! Van egy félvér ismerősöm, aki normálisnak tűnt, de ez csak a látszat volt. Verte a feleségét a gyerekei szeme láttára... Sajnos a nagyszüleimmel is elbántak, engem rengetegszer át akartak vágni, nem akarnak dolgozni, tanulni, és ezt nyíltan megmondják, azért szülik a gyereket, hogy legyen segély, amit persze alaptalanul kapnak meg, életükben nem volt állásuk. A kolléganőmnek aki világ életében dolgozott, szüksége lett volna rá, hogy eltemesse az anyját, nem kapott egy vasat se, hol itt az igazság?! Kisujjadat nyújtod nekik, akkor a karod kell! Nyíltan vállalom, hogy nem szeretem őket!
2012. ápr. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
48%
Mért ne lehetne?!A szerelem nem a fajtán múlik,már bocsánat a kifejezésen!Sok roma normálisabb mint a másikok.Én szorítok,hogy minden úgy sikerüljön ahogy te szeretnéd!:)))
2012. ápr. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!