Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem ellentmondás az, hogy...

Nem ellentmondás az, hogy tenni kell azért, hogy valaki párt találjon és hogy a szerelem akkor jön, mikor nem számítasz rá?

Figyelt kérdés
2014. aug. 11. 13:52
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

ez szerintem hülyeség...

én nem keresem, és nincs is

igaz nem is hiszek benne!

2014. aug. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Tenni kell: járj közösségbe,élj,ismerj meg új embereket,legyél igényes,érezd jól magad a bőrödben.

És igen,majd jön,nekem mindig akkor jött,mikor nem számítottam rá.

2014. aug. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
mindkettő csak vígasz azoknak akik rondák és se nem talál rájuk, se nem tudják keresni.
2014. aug. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt csak nekünk, lúzereknek mondják vigasztalásnak. Ha ronda vagy és lúzer, akkor soha nem lesz barátnőd, soha senkinek nem tetszel meg. Pont mint én... *forever alone*
2014. aug. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
39%

A tenni kell érte azt jelenti, hogy legyen az ember nyitott, ne zárkózzon el a lehetőségektől, ismerkedjen, járjon el otthonról, hagyja hogy megismerjék, legyen barátkozós......és ne otthon a 4 fal között ülve várja, hogy egyszer majd betoppan valaki az életébe (bár manapság a netről is odapottyanhat).

De a szerelmet nem kell hajszolni, az valóban majd jön, sokszor olyankor amikor az ember nem is számít rá :)

2014. aug. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tenni kell: otthon, a tv előtt ülve és zabálva, az életeden keseregve még a családtagoknak sem lesz hozzád kedve, nemhogy másnak.

Akkor jön, mikor nem számítasz rá: ha nem görcsösen csapsz le minden szembe jövőre, nem társ-keresőzöl minden szabad percedben, hanem éled az életed, akkor nagy eséllyel váratlanul fog betoppanni az életedbe az a bizonyos valaki.

2014. aug. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
64%

Azért ha valaki nem jóképű akkor nagyon nehéz hiába mész közösségekbe. Én jártam táncsuliba,íjászatra,túrázni, ide oda és sosem jött a házibulikban is mindig a jóképű pasikra szállt rá mindenki. Társkeresőn is elrettentek sokan.

Pedig mindig a középpontban voltam. De 4 év alatt sikerült találni a neten egy angyalt aki nem ezt nézte...

2014. aug. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!