Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom ilyenkor mi van! Be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom ilyenkor mi van! Be beszélem magamnak hogy szeret vagy hogy vonzódik hozzám?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő, beleszerettem egyik haveromba, tudja is meg minden, de azt mondja ő nem akar semmit meg azért nem akar velem járni, mert "tudja milyen a természetem és valószínű ő ezt megunná" pedig nem ismer teljesen. Ha elkezdek neki mesélni más pasikról egyből azt mondja h milyen "nyomorék".

Múltkor volt egy olyan dolog, hogy valamit nem mondta el neki teljesen vagyis egy másik pasival kapcsolatban azt mondtam, hogy nem akar tőlem semmit, de közbe 1xer leakart velem feküdni, de nem volt semmi közöttünk és azt nem mondtam el neki, hogy leakart feküdni velem az a pasi, de közbe én mondtam h nem történt semmi.. ezen ő kiakadt, összevesztünk.(úgy vette, h hazudtam neki, de értitek nem vagyunk együtt!!!) pár napig nem is beszéltünk aztán mondta, hogy hiányoztam neki, ez a dolog rosszul esett neki, de vhogy ezek után kedvesebb volt velem. Aztán visszaállt a régi rend, azaz ő mindig kötekedik velem, kritizál, hogy ezt nem csinálom jól meg azt, meg nem értek semmihez..stb. mindig van vmi amibe beleköt..

Találkozót is kért a múltkor ami elég furcsa volt számomra.

Hülyeségből szokta írni, hogy szeret, hiányzok neki meg hogy enyém a szíve.

Azt nem bírom felfogni, hogy ha csak barátok vagyunk, akkor miért mondja, hogy bizonyítsam be hogy szeretem meg miért jön fel akkor fb-ra mikor kirakok vmit üzifalra, miért nézegeti az üzifalamat stb? kicsit sem érdekes..

Segítsééég!

Normális válaszokat kérek! Köszönöm!



2013. okt. 12. 23:23
 1/2 anonim ***** válasza:
"pasi" ne ezt használd már könyörgöm!!
2013. okt. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Figyelj jól, szeretném ha nem beszélnél be túl sok mindent magadnak. Remélem te is tisztában vagy vele, hogy te, a pasi, és minden más ember önző, hiú, azt akarja, hogy őt szeressék, ne mást. Na már most, ez a srác tudja, hogy te szereted, így ha feltűnik más pasi a láthatáron előjön az EGO, HIÚ énje, és megpróbálja megint magára terelni a figyelmet. DE, ez egyáltalán nem jelenti azt, hogy szeret, vagy bármi... Nyilván lehet majd járni akar veled, hogy mégis maga mellett tartson, no meg mert te szereted, biztos pont lennél... De kérlek jól gondold majd meg, hogy tényleg kellesz-e neki. Amit az elején mondott nem véletlenül mondta. Valamint, legyen benned tartás! Azzal tudsz legjobban hódítani.

Mikor elkezd féltékenykedni, nem ártana ám leosztanod, hogy tudja, hol a helye! Semmi joga durciskodni, valamint a te dolgod, hogy eldöntsd, mit mondasz el neki, nem vagy a tulajdona. Szerintem ezeket tisztázd le vele.

Amúgy mindezektől függetlenül még meghódíthatod, de tényleg kell hozzá a nőiesség, tartás, és hogy ne hagyd a folyamatos rinyáit szó nélkül.

2013. okt. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!