Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon gáz ha le$z@rom azt a...

Nagyon gáz ha le$z@rom azt a lányt aki visszautasított?

Figyelt kérdés
nem köszönök neki, kerülöm, megszakítok mindent ami hozzá köt...
2014. aug. 4. 22:26
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
*avval
2014. aug. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Egy férfinak meg kell húznia valahol a határvonalat.A társaságomat nem azért biztosítottam,hogy szórakoztassam,ha ilyesmire vágyik menjen cirkuszba!
2014. aug. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Na én ezzel egyetértek kérdező.

Én is leszarom magasról a fiút aki nem akart velem semmit.Persze most akarna de én megsértődtem.18/L

2014. aug. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
nem volt velem bunkó, bár csinálhatta volna kedvesebben is a dolgokat... igen, mondhatjátok hogy besértődtem de szerintem ez normális
2014. aug. 4. 22:42
 15/20 A kérdező kommentje:
engem is letojt addig amíg be nem sértődtem rá(nagyon kedveltem kb. 2 dologgal tudott volna kiakasztani abban az állapotban és a bogaram beletrafált az egyikbe...) aztán amikor látja hogy már tényleg egyáltalán nem érdekel akkor kezd el gondolkozni azon hogy ezt az egészet nem így kellett volna megoldani.
2014. aug. 4. 22:48
 16/20 anonim ***** válasza:

Nézd kérdező!

Hagyd a fenébe ez így történt, ha esetleg meg is bántad vissza nem tudod csinálni (bár szerintem nem vagy hibás). Ez akkor lehet hátrányos ha közös a baráti körötök, akkor viszont nem kellett volna így megoldani.

2014. aug. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
van néhány közös ismerősünk de őszintén már velük se nagyon tartom a kapcsolatot...
2014. aug. 4. 22:56
 18/20 anonim ***** válasza:
35%
Érdemes a hozzászólások között szemezgetni, hogy a fiúk sokkal érettebben, racionálisabban látnak rá a dologra, mint a kérdezőt legyerekesező, lefikázó nők. Hajrá, csajok. ;)
2014. aug. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
58%

A helyi lányok,nők egyet hajtanak ,mint a perecesek.

A helyi nőnemű felhasználók tanácsait még erős jóindulattal is igen kritikusan kel figyelembe venni,mert halvány lila gőzük sincs a férfi lélekről.

2014. aug. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
19,akkor adj nekem útmutatást a férfilélek rejtelmeiről,mert már nem értelek titeket.
2014. aug. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!