Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha a lány egyszer visszautasít...

Ha a lány egyszer visszautasított, akkor már nincs esélyem?

Figyelt kérdés
Felvetettem neki, hogy találkozhatnánk, de nemet mondott, ennek ellenére még mindig szívesen beszélget velem.

2014. máj. 20. 12:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Ember küzdj, és bízva bízz:) ha ennyitől megfutamodsz, akkor mit akarsz komolyabb dolgot a másik nem-től?:D
2014. máj. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
40%

Baromsag amit az első ír.

Ha visszautasít az azt jelenti hogy NEM kér belőled.

Ha tovabb nyomulsz az zaklatas.

2014. máj. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
de ha nem kérne belőlem, akkor nem írna vissza és nem is érdeklődne... de amúgy eddig sem nyomultam
2014. máj. 20. 12:40
 4/13 anonim ***** válasza:
35%

Én is vissza írok mindenkinek, mert kedvesvagyokésaranyos.

A nem az viszont nem. :D

2014. máj. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, tudom én is, hogy a nem az nem, de hogyan utasított vissza? Egyértelműen nemet mondott? Volt körítés? Vannak olyan helyzetek, amikor megéri megint megpróbálni minél hamarabb (pl ha nem ér rá), és valamikor pedig megéri később megpróbálni. Persze ez attól is függ, hogy milyen viszonyban voltatok, mikor elhívtad, de csak akkor hívd el még egyszer, ha a kedvességen kívül is vannak biztató jelek :)
2014. máj. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
a tanulásra fogta...
2014. máj. 20. 13:11
 7/13 anonim ***** válasza:
Ez miért zarná ki hogy jó viszonyban maradjatok? Lehet hogy kedvel mint baratot de nem vonzódik hozzad.
2014. máj. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Megkérdezted, hogy máskor, amikor nem kell tanulnia, lenne-e kedve elmenni veled valahová?
2014. máj. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
nem vagyunk baráti viszonyban. Még nem kérdeztem meg.
2014. máj. 20. 13:19
 10/13 anonim ***** válasza:

hát, akkor én a helyedben most hagynám egy darabig a kérdéssel, beszélgetnék még vele egy darabig, aztán amikor úgy érzed, hogy van rá esély, hogy benne lenne, akkor kérdezd meg megint :)

De ha közben érzed, hogy le akar rázni, akkor hagyd békén.

2014. máj. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!