Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, ha meggondoljátok...

Lányok, ha meggondoljátok magatokat egy (akár hónapokkal ezelőtt) visszautasított pasival kapcsolatban, mit tesztek?

Figyelt kérdés

Lányok, ha meggondoljátok magatokat egy (akár hónapokkal ezelőtt) visszautasított pasival kapcsolatban, mit tesztek?


Nálam pl. féléve volt, mert akkor azt mondta, elkezdett közeledni egy régen, 1 éve kiszemelt pasihoz, hónapokig ment. Nem sikerült, mostmeg keres, érdeklődik, odajön hozzám, nemegyszer mintha olyan reménykedve, vágyakozva nézett volna a távolból...


2014. jún. 14. 22:15
 1/10 anonim ***** válasza:
ilyen nincs
2014. jún. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
még sose gondoltam meg magam
2014. jún. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
miért, szerintem reális, hogy belezúgtál valakibe, aztán rájössz, hogy voltaképpen mégsem ő a megfelelő (mert csak arra kellesz neki, és máskülönben nem törődik veled), és közben rájössz, hogy másik meg mindig ott van neked
2014. jún. 14. 22:32
 4/10 anonim válasza:
Van ilyen.
2014. jún. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha elő is fordul, akkor sem térek vissza hozzá, mert ha egyszer azt mondtam neki, hogy nem, visszautasítottam, akkor legközelebb nem fogok én odamenni hozzá, hogy bocsi, mégis jó lennél nekem...
2014. jún. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
akkor inkább szenvedsz belül? :) vagy jeleket küldesz?
2014. jún. 15. 00:03
 7/10 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. én személy szerint próbálom a gondolatnak a csíráját is kiirtani, hogy tetszik nekem, ha már egyszer elhajtottam. Cikinek érezném, mintha futottam volna egy kört, nem találtam volna jobbat, és most beérném vele.
2014. jún. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nekem pár évvel ezelőtt, 20 évesen volt ilyen. Egy évig ismertem egy lányt barát szinten, akkor 19 volt. Jól nézett ki, de sosem akartam volna többet tőle, mert túl kislányos volt, túl naiv, és egy kicsit ribizli is, és megis járta emiatt sokszor, aztán eltűnt, majd feltűnt, és akkor más volt, érettebb...
2014. jún. 15. 00:29
 9/10 anonim ***** válasza:

én most pont ebben a szituációban vagyok,


őrlödöm, mint állat, mert neki komoly kapcsolata van. azért nem akartam vele összejönni, mert pár évvel idősebb volt nálam, és féltem hogy ebből amúgy se lenne semmi.

azóta eltelt pár hónap és rettenetesen megbántam ahogy vele viselkedtem, bárcsak lenne még egy utolsó utáni utáni alkalom, hogy találkozzak vele valahol, és beszélni tudnék vele.....bármit megtennék.

2014. jún. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
mindig van új esély csak ne kössétek ennyire az ebet a karóhoz lányok. Nekem is azt mondta a volt barátnőm amikor szakítottunk hogy meg fogja bánni de nem akar már vissza jünni akkor sem ha úgy érzi. Pedig én tuenám szeretni de ha ő így gondolja akkor nenm erőltetem... szerintem ostobaság
2014. jún. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!