Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csak szerintem undorító ez a...

Csak szerintem undorító ez a "taktika? "

Figyelt kérdés

1 hónap alatt 3 olyan lányba botlottam bele, aki az első, vagy a második randin nyom egy coming-out-ot, a nyakamba zúdítja a problémáit, a komplexusait, aztán mintha mi sem történt volna, randizgatna tovább. Az a baj ezzel, hogy ilyenkor nem bírom megbántani őket egy konkrét lekoptatással, finomkodok, töketlenkedek, és még én érzem magam szarul emiatt. Ők persze nem akarják venni a lapot.


A 3. lánynál elegem lett, megkérdeztem, konkrétan mi a célja a "korai" lelkizéssel, és azt mondta a bűntudatkeltés.

Most ez komolyan ilyen elterjedt dolog lett, vagy én vonzom a defektes nőket?


2014. júl. 24. 11:47
 1/5 hőcserélő ***** válasza:
Én mint férfi azt tanácsolom, mikor ilyeneket mondanak el neked, mond nekik hogy aha igen ez szörnyű stb. de engedd el a füled mellett... ha tetszik a csaj. Ha meg nem jön be pl ezért akkor persze most koptasd le mint 1-2hónap múlva.
2014. júl. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%

oh erre van egy jó taktika, vágj vissza a saját lelki bajaiddal...talán még dobhatsz rá 1-2 lapáttal, és várd a reakciót :D


21F

2014. júl. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ja és ezt csak akkor nyomasd ha tudod, hogy direkt taktika és nem csak ki akarja adni magából...
2014. júl. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyanezt tapasztalom, nemcsak te vonzod őket. Valójában nem értem, hogy ilyenkor mit várnak a lányok. Ha empátiát tanúsítok, akkor menthetetlenül friendzone-ba kerülök, ha meg leszarom, akkor meg egy figyelmetlen sеggfej vagyok és emiatt szakad meg az egész folyamat. Szeretném megtudni a rejtélyt, tudja valaki?
2014. júl. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lányként mondom, hogy én is hasonlót tettem tegnap, de marhára megbántam. Nem hoztam volna szóba, ha a srác nem vezet rá...


Nem lehet, hogy te is rávezetted valahogy? Vagy csak úgy hirtelen fogta magát és belekezdett? Mert azért nem mindegy.

Mondjuk a csajnak az a válasza, hogy bűntudatkeltés miatt lelkizett elég gáz, mintha te lennél a hibás...

2014. júl. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!