Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintem a világon már csak...

Szerintem a világon már csak én gondolkodom normálisan Ti hogy látjátok?

Figyelt kérdés
Szűz lány vagyok és komoly gondolkodású, de én azt látom a mai világon hogy semmibe veszi az embereket. Hogy lehet normális emberre találni? már azon is gondolkodom hogy lánnyal is összejövök inkább mint hogy csalódjak egy fiúban, aki nem érdemel meg engem.

2014. júl. 15. 21:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

Szerinted a lányok mások?


20/F

2014. júl. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
tartás megalkuvás nélkül, ha nem állsz meg a szinten ahol vannak egy páran akkor nem lesz gond
2014. júl. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok, de lánnyal nem jönnék össze lány létemre. Inkább egyedül.
2014. júl. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Mindig kettőn áll a vásár. Ha rosszul választasz, nem a fiú a hülye. Olyan fiút kell választani, aki nem pedzegeti az első hetekben a szex gondolatát, hanem a lelkedbe szeret bele elsősorban. Butaságot ne csinálj ezért! Mindig vannak kivételek, őket senki sem ismeri igazán, mert szürkének, unalmasnak gondolják őket. Aki nincs rivaldafényben, az nem csillog, szerintük...
2014. júl. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hidd el, lesz olyan aki megbecsül téged és tisztelni fog hogy egy olyan ajándékot adsz neki... amit sok lány eldobál, elpocsékol a semmibe. Igaz hogy ritka, de akad, csak meg kell találni! :) Sok sikert!
2014. júl. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
4.Épp ez a baj,nekem pont egy lány látott át a lelkemen,nem pedig fiúk.
2014. júl. 15. 21:24
 7/11 anonim ***** válasza:
a külső megfog a belső megtart. Nemtudom kinek a fejéből pattant ki ez az idézet, de teljes mértékben egyetértek vele. Ezen nincs mit magyarázni.
2014. júl. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"nem érdemel meg engem."



ettől a dumától mindijk okádok. ennyire felmagasztalod magad?

2014. júl. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
79%

"a világon már csak én gondolkodom normálisan"

"gondolkodom hogy lánnyal is összejövök inkább mint hogy csalódjak egy fiúban, aki nem érdemel meg engem"

2014. júl. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
42%

nem tudom hogyan gondolkodsz, de szerintem a tested legnagyobb kincsét tényleg oda ne add valami baromnak aki csak kihasznál! inkább várd meg az igazit vele :) mit értesz normális alatt? és hogyan gondolkodsz te? :)


21F

2014. júl. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!