Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van olyan, hogy a szerelem...

Van olyan, hogy a szerelem jön magától? Mert szerintem nincs.

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyok egyedül. Nem ülök egész nap otthon, nem azt mondom, hogy állandóan mászkálok, meg ismerkedem, de adok lehetőséget magamnak.

Miért nem történik semmi? Se rusnya, se bunkó nem vagyok.

Se gimiben, se egyetemen nem jött össze senki, akibe szerelmes voltam és viszonozta. Se koncerteken, se buliban, se vonaton, se kocsmában.

Interneten nem szeretnék még, csak élőben.

Volt, hogy kezdeményeztek, többen is, de vagy nem lett semmi belőle, vagy annyira nem tetszett az illető, h nem is akartam megismerni.

Vannak, akiknek csak odaköltözik a szomszéd srác, osztálytársak, melléül a vonaton stb. És tessék, járnak. Sosem volt még kapcsolatom szerelemből és már kezdek elszontyolodni.

Ja, és ha nagy ritkán én kezdeményezek (finoman) akkor sincs semmi. Soha sincs semmi.:(((



2014. júl. 22. 08:54
 1/8 anonim ***** válasza:
lehet volt már neked csak nem vetted észre :) ki tudja ?
2014. júl. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem pl. csak úgy jött, szóval van.
2014. júl. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Kerida ***** válasza:
A lehetőségeket meg kell látni és utána menni. Legtöbbször én kezdeményeztem az ismerkedést. Szerintem a boldogságért tenni kell és nem csak kivonulni és várni hogy lesz valami. Van nálad 1000x szebb de nem derül ki hogy milyen klassz vagy ha nem mész oda és teremtesz kontaktust. Nem kell rögtön felszedni, de legalább ismerkedjetek meg.
2014. júl. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ha görcsösen akarunk valamit általában sose kapjuk meg...

csak lazán, ne izomból akard, és ott lesz az orrod előtt..

addig is foglalkozz mással, kösd le a figyelmed..

2014. júl. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igen, igazatok van, csak jó lenne már.. Mert ha 2 hónapig semmi, oké, az még jó is, de évekig nem lenne jó egyedül.

Amúgy tenni kell érte, csak van akinek keveset is elég. Nekem sokat kell ézek szerint.

Köszi mindenkinek! :)

2014. júl. 22. 09:40
 6/8 anonim ***** válasza:

Igaza van az egyik előttem szólónak.

Ha valamit nagyon akarunk, az tuti elkerül. :)

2014. júl. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is ebben a helyzetben vagyok, bár még egyetemre járok, csak 99%-ban fiús szakra, és ezért ott is nagyon nehéz. Egyszer próbálkoztam egy lánynál ott, de kiderült, hogy foglalt, nagyon cikinek éreztem, azóta ott sem próbálok.

Én az internetet azért tudnám ajánlani, csak okosan és elővigyázatosan kell művelni, egy próbát megérhet. Lehetséges, hogy túlzásba viszed a válogatást, de azt sem mondom, hogy ne válogass, mert kell valamilyen szinten. Rágörcsölni sem szabad, mert ez olyan, mint a víz: minél jobban akarnád markolni, annál inkább kifolyik a kezeid közül. Szerintem nyitott szemmel kell járni, ugyanakkor nem rágörcsölni a dologra. 24/F

2014. júl. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A szerelem az csak úgy jön, magától. De nem akkor, amikor az ember éppen arra gondol, hogy vajon most találok-e valakit, hanem pont akkor, amikor éppen eszébe sem jut. Nálam legalábbis mindig így történt. És 10-10 éveket vártam egy-egy szerelem között. Nem jön az olyan gyorsan, van, aki egész életét úgy éli le, úgy megy férjhez, úgy neveli fel a gyerekeit, hogy nem volt az életében egy szerelem sem. Sajnálom őket. Neked meg azt tanácsolom: türelem.
2014. júl. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!