Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mitt tegyek, ha tetszik egy...

Mitt tegyek, ha tetszik egy fiu es SZERINTEM tetszek neki en is? :/tobbi lent

Figyelt kérdés
Nem kerek olyan valaszokat, hogy menjetek el valahova, mert a sulin belul akarom megoldani.Es nem fogom elmondani neki!:)

2014. máj. 10. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Mondd el neki
2014. máj. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Menjetek el valahová.
2014. máj. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
menjetek el valahová és/vagy mondd el neki :) xd
2014. máj. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
Hát akkor ne menj sehova és ne is mondd el neki!
2014. máj. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%
Mégis mit akarsz, ha nem akarod elmondani neki? Repüljön a szádba a sült galamb? Ha így állsz hozzá, egyedül maradsz.
2014. máj. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

tesi órán ha kettes párokban kell dolgozni legyél vele nálunk ilyenkorra az év vége felé egyre többször van az hogy tollasozhatunk tesin ilyenkor tök jól el lehet hülyülni bárkivel

de ez nem csak tesire hanem bármilyen feladatra jó lehet ahol párokban kell dolgozni csak ha órai munka akkor annyira ne hülyéskedjed el... :D


ha mész le büfébe kérd meg hogy kísérjen le vagy ha ő megy akkor mond neki hogy várjon meg és akkor együtt reggeliztek vagy akármi ez is jó lehet

2014. máj. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Próbálj vele többet beszélgetni (akár fb-n, akár majd a suliban következő évben:)), legyetek többet együtt,egymás közelében akár baráti társaságban is. Csináld ezt egy ideig aztán majd csak lesz valami;). DE várd meg amíg EGYÉRTELMŰ jeleket kapsz mert hogyha túl hamar vallod be neki (hidd el egy idő után már el szeretnéd neki mondani), akkor abból erős égések születhetnek.... velem is ugyanígy volt de túl hamar vallottam be neki (én is azt hittem tetszem neki), és egy picikét elszúrtam... már nem is beszélünk egymással:SS de remélem nektek sikerül;). Hajrá!!:)
2014. júl. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!