Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszik egy lány, de szerintem...

Tetszik egy lány, de szerintem neki csak a rosszfiúk kellenek, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Lenne egy lány, de félek közeledni hozzá. Mert úgy látom, a rosszfiúkat kedveli: akik nagymenőek, jó a kisugárzásuk - és meg is szivta egy párszor, mert 1 hónapig tartottak ezek a kapcsolatok. Én félek túl "rendes" fiú lennék neki
2014. máj. 4. 02:22
 1/3 A kérdező kommentje:
egy picikét még "kislány" még, de 25 éves.
2014. máj. 4. 02:26
 2/3 anonim válasza:
Szia, en azt tudnam tanacsolni hogy semmi fele keppen ne valtozzal meg erte....vagyis ne valtsal at 'rendesbol' ',rosszfiuva'. Ha a lanynak bejossz akkor ugy fogsz tetszeni amilyen te vagy valojaban, es nem a lanynak kell megfelelni mert abbol sem lessz tartos kapcsolat.
2014. máj. 4. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 B25 ***** válasza:
A lányok olyan rosszfiút akarnak maguknak aki miattuk jófiú lesz! :) Próbáld meg, mert lehet utána bánni fogod hogy nem küzdöttél
2014. máj. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!