Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kb a 10en 20on éves srácok...

Kb a 10en 20on éves srácok hány százalékának van olyan barátnője aki szép, aki tetszik neki és szexuálisan is vonzódik hozzá?

Figyelt kérdés

2014. máj. 3. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem ilyen van..
2014. máj. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nagyon kevés százalékuknak...


Nekem eddig pl. vagy tetszett, vagy vonzódtam hozzá. Azért így külön, mert általában vagy szép volt és buta, vagy ronda és okos. A mai napig nem találtam átmenetet (nem csak barátnőnek, de nem is ismerek ilyet).


18/F

2014. máj. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem volt
2014. máj. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem koszonom a valaszokat, de en most csak a kulsore gondoltam a szexualis vonzalomra
2014. máj. 3. 21:47
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem evidens a dolog. ha nem szép, nem tetszik akkor minek jössz vele össze?
2014. máj. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben 3/2 az arány. :)


#2 voltam.

2014. máj. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
SirDavid: Azért mert nincs más. Például nekem csak iszonyatosan kövér és csúnya lányok mondanak notóriusan igent, és nem értem, hogy akkor más is olyanokkal tud csak összejönni, aki nem tetszik neki és ez a normális, átlagos?
2014. máj. 3. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!